Radisson RED oficjalnie w Unity Center w Krakowie


2017.02.13
Autor: Urbanity.pl
Rezidor Hotel Group oficjalnie podało do informacji, że planuje otwarcie pierwszego w centralnej Europie hotelu Radisson RED, który powstanie w Krakowie. Hotel mieścił się będzie w kompleksie Unity Center, czyli w dawnym "szkieletorze".

Radisson RED Kraków zaoferuje 230 komfortowych pokoi oraz specjalnie zaprojektowaną restaurację i bar. Dodatkowo w obiekcie znajdzie się przestrzeń przeznaczona na spotkania. Goście hotelowi będą mogli skorzystać z czynnego całą dobę centrum fitness.

Hotel stanowił będzie integralną część jednego z najwyższych obiektów w Krakowie, czyli przebudowywanego kompleksu Unity Center. Inwestycja, która powstaje w pobliżu dworca kolejowego Kraków Główny oraz Uniwersytetu Ekonomicznego należy do spółki Treimorfa Project.

Hotel Radisson RED w stolicy województwa małopolskiego będzie gotowy na jesień 2019 roku. Pierwszy hotel pod tym szyldem został otwarty w kwietniu 2016 roku w Brukseli, a kolejny kilka miesięcy później w Minneapolis. Do 2020 roku otwartych ma zostać jeszcze 60 hoteli pod marką Radisson RED.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.