Płaszów w Krakowie z kolejną inwestycją mieszkaniową

2020.04.29

Przy ulicy Myśliwskiej w krakowskiej dzielnicy Płaszów powstaje nowe osiedle mieszkalne firmy Budimex Nieruchomości. Trwa już sprzedaż mieszkań.

Nowa Myśliwska to kolejny projekt deweloperski firmy Budimex Nieruchomości, który powstaje w Krakowie. Inwestycja składa się z 7-piętrowego budynku wielorodzinnego, w którym powstanie 129 mieszkań. W sprzedaży znajdują się mieszkania od 1 do 4-pokojowych w metrażach od 30 do 79,8 m kw. Łączna powierzchnia mieszkań wyniesie 6 350 mkw.

Wszystkie mają balkon lub - te na parterze - ogródek. W parterze budynku przewidziano lokale usługowe o łącznej powierzchni 210 mkw. Na elewacjach zobaczymy odcienie bieli, szarości i antracytu. W wybranych partiach pojawią się płyty dekoracyjne w kolorze drewna oraz elementy ceglane.

Nowa Myśliwska to również wewnętrzny rekreacyjno-wypoczynkowy dziedziniec z miejscem na plac zabaw, siłownię plenerową oraz leżaki i ławki.

Budowa osiedla już trwa. Ceny zaczynają się od 8.000 zł/m kw. Budowa inwestycji przy ulicy Myśliwskiej 55 potrwa do III kwartału 2021 roku, a przekazanie mieszkań nastąpi na początku 2022 roku.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia SARAN Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Nowa Myśliwska, Budimex Nieruchomości, Saran Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.