Miniaturka Osiedle ZAM Apartments

Osiedle ZAM Apartments
Kraków

Mapa

Informacje

Otaczające ulice
Rydlówka
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2022 grudzień
Zakończenie budowy
2024 lipiec
Inwestor/deweloper
Echo Investment

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
215

Opis

Krakowski zespół bloków mieszkalnych przy ulicy Rydlówka. Budowa Osiedla ZAM Apartments ruszyła na końcu 2022 i dobiegła końca w 19 miesięcy. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma budowlana Erbud, natomiast jego deweloperem jest Echo Investment z Kielc. W odległości 139 metrów znajduje się gmach Skrzyneckiego 15-17, 159 metrów dalej znajduje się zespół budynków biurowych Wadowicka 3, a 239 metrów dalej powstają Apartamenty Park Matecznego.

Informacje dodatkowe

  • metraże mieszkań kształtują się od 27 do 119 mkw. w układach od 1 do 5 pokoi
  • osiedle składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z podziemną halą garażową
Ostatnio zmodyfikowano 2024-07-18 12:46:43

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle ZAM Apartments


  • Niki
    Gość
    2021-05-25 14:57:45
    Jestem bardzo ciekawa efektu finalnego, sama wizualizacja zapowiada sie interesujaco. Czy ktos zakupil juz tam swoje mieszkanie?

  • Sprawdzcokupujesz1
    Gość
    2021-11-17 17:06:09
    Przy zakupie mieszkania polecam przegląd mieszkania z rynku pierwotnego albo wtórnego. Nie daj się kupić kota w worku i sprawdź dokładnie w jakim stanie jest twoja potencjalna, wymarzona nieruchomość.
    Ja nie znam się na budowlance i jestem kompletnym laikiem w tych kwestiach. Po oględzinach ocenili czy warto inwestować w dana nieruchomość.

    https://m.facebook.com/pg/Przegl%C4%85daj-z-Nami-112612443988129/community/

  • Ff
    Gość
    2021-12-04 18:48:19
    Polecam Ci znaleźć kogoś do sprawdzenia mieszkania przed zakupem, żeby nie tracić potem czasu i pieniędzy na remonty, albo na walkę z deweloperem. Ja jestem zadowolony z firmy 'Przeglądaj z nami'. Każdy wie, że teraz często buduję się na ilość, a nie jakość.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.