Miniaturka Mazowiecka 72

Mazowiecka 72
Kraków, Mazowiecka 72

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Krowodrza
Otaczające ulice
Mazowiecka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2018 lipiec
Inwestor/deweloper
Geo Grupa Deweloperska

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
70

Opis

Gmach Mazowiecka 72 będzie stał w Krakowie w obszarze dzielnicy Krowodrza. Deweloperem inwestycji jest firma Geo Grupa Deweloperska z Krakowa. W sąsiedztwie stoją Apartamenty Grottgera 34, budynek Willa przy Grottgera oraz gmach Kazimierza Wielkiego.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań kształtują się od 31 do 112 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 01:00:00

Wiadomości o Mazowiecka 72

Powiązane firmy

Forum opinii Mazowiecka 72


 • Marlena
  Gość
  2020-05-02 08:54:01
  Chciałam kupić tam mieszkanie ale niestety już na początek po wejściu za bramę przeraziła mnie jakość wykonania kostki brukowej a dalej było już tylko gorzej. Deweloper nie zadbał o teren zielony. Ziemia z kamieniami na której posiano trawę nawet bez równania terenu. Placyk zabaw najtańszym kosztem. Ogródki przy mieszkaniach wyglądają tragicznie. Za takie pieniądze warto by było wynająć profesjonalna firmę od zieleni. Miejsce piękne ale jakoś wykonania nie warta
  Ceny. Nie polecam

 • Sąsiad
  Gość
  2020-05-24 17:34:30
  Nie mogąc się doczekać odbioru mieszkania wybrałem się chociaż zobaczyć przez płot i niestety jestem bardzo zawiedzony. Zapłaciłem 11 tysi za metr ale spodziewałem się, że za takie pieniądze geo przyłoży się do detali. Jestem przerażony tym co zobaczyłem obok budynku. Boje się pomyśleć jaką jakość zastaniemy w środku. Drodzy sąsiedzi obawiam się, że od samego początku będziemy musieli walczyć z deweloperem który za duże pieniądze postanowił szkłem d.... utrzeć.

 • Sąsiadka
  Gość
  2020-06-01 17:45:39
  Niestety muszę się zgodzić . Niestety nie wiem czym jest to klepisko obok pseudo placu zabaw utwardzone jakąś plastikową siatką. Katalog który dostałam przy zakupie wyglądał znacznie lepiej. W głowie mi się nie mieści jak przy takiej inwestycji można pożałować grosza na otoczenie. Jak tylko zawiąże się wspólnota musimy domagać się od dewelopera aby dokończył prace w okół budynku. Do zobaczenia na pierwszym zebraniu wspólnoty.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.