Łagiewniki-Borek Fałęcki kolejnym miejscem w Krakowie z osiedlem od Cordii


2021.04.14
Autor: Urbanity.pl
Cordia zaprezentowała swój szósty projekt mieszkaniowy w Krakowie, który tym razem zlokalizowany będzie w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki. Ruszyła już przedsprzedaż mieszkań.

Cordia rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań w ramach nowej krakowskiej inwestycji mieszkaniowej - Safrano. Osiedle składa się z dwóch budynków wielorodzinnych przy ulicy Krokusowej w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki.

Osiedle Safrano to dwa 7-kondygnacyjne budynki wielorodzinne z 99 mieszkaniami oraz 2 lokalami handlowo-usługowymi. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony lub ogródki o powierzchniach do 82 metrów kwadratowych.

Nowy projekt Cordii w Krakowie posiadał będzie wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. energooszczędne nawiewniki higrosterowane wyposażone w najwyższej jakości filtry antysmogowe, duża ilość różnorodnej zieleni, wierzbowa altana na placu zabaw, oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu w częściach wspólnych budynków, natomiast w podziemnym garażu znajdzie się miejsce do ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wózkownie i rowerownie.

Prace budowlane rozpocząć mają się w III kwartale 2021 roku.

Komentarze


 • Zielony krakow
  Gość
  2021-04-14 13:00:22
  Zabudować wszystko, jak na piltza, zero parkingów, zero zieleni, jeden na drugim, jak miasto może na to pozwalać, koszmar

 • Bbbbb
  Gość
  2021-04-15 00:45:17
  Miasto miastem, ale skoro ludzie się przepychają o takie mieszkania to deweloper buduje

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.