Kolejne mieszkania od Lokum w południowej części Krakowa

2021.03.31

Lokum Deweloper poszerzył swoją krakowską ofertę mieszkań o kolejne lokale w ramach osiedla Lokum Vista.

Osiedle Lokum Vista powstaje w południowej części Krakowa, na działce przy ulicy Walerego Sławka. Projekt firmy Lokum Deweloper realizowany jest etapowo.

W ofercie firmy Lokum pojawiły się mieszkania z etapu IIIa, w ramach którego wybudowany zostanie budynek o kaskadowej kompozycji brył o wysokości od 3 do 8 pięter. Łącznie w tej części osiedla powstanie 121 lokali o zróżnicowanych metrażach od 25 do niemal 100 metrów kwadratowych i układach od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania. Ceny zaczynają się od 9147 zł/mkw.

Mieszkania znajdujące się na parterze dysponowały będą ogródkami, powyżej zaplanowano balkony. W projekcie przewidziane są miejsca postojowe w podziemnych garażach. Powstaną także ogólnodostępne lokale handlowo-usługowe.

Budowa etapu IIIa Lokum Vista ruszyła w marcu i zakończy się w III kwartale 2022 roku.

Lokum Deweloper w ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji wybudował prawie 500 mieszkań. Firma realizuje w Krakowie obecnie jeszcze dwa inne osiedla - Lokum Siesta przy ul. Kobierzyńskiej/Rzemieślniczej oraz Lokum Salsa - położona na Zabłociu przy ul. Klimeckiego.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Ksawery
  Gość
  2021-03-31 12:13:07
  Po prostu tragedia jak napakowani te bloki

 • Karolina
  Gość
  2021-03-31 12:54:02
  Kraków ma za dużo mieszkan

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.