Hotel Radisson RED w największym wielofunkcyjnym kompleksie w Krakowie


2023.01.23
Autor: Piotr Maślak
Hotel Radisson RED otwarty zostanie na terenie kompleksu wielofunkcyjnego Unity Centre przy Rondzie Mogilskim w Krakowie. Wyłoniono firmę, która odpowiadać będzie za projekt oraz prace wykończeniowe.

Unity Centre to kompleks pięciu budynków o zróżnicowanym charakterze, który oferuje przestrzeń biurową, handlowo-usługową oraz hotelową. Całość uzupełnia otwarta przestrzeń publiczna Piazza, która jest główną osią całego założenia komunikacyjnego od Ronda Mogilskiego, poprzez kompleks Unity Centre aż do Uniwersytetu Ekonomicznego. Atrakcją kompleksu jest UNITY Eye, czyli najwyższy w stolicy Małopolski taras widokowy na przepiękną panoramę miasta.

Marka Radisson RED


Operatorem części hotelowej została jedna z największych na świecie grup hotelowych - Radisson Hotel Group. Firma RE-Bau rozpoczęła realizację hotelu Radisson RED, który zaoferuje 229 pokoi, 6 multifunkcjonalnych sal konferencyjnych, restaurację oraz strefę fitness. Centralnym punktem nowego hotelu w Krakowie stanie się lobby z wewnętrznym atrium biegnącym przez całą wysokość budynku. Zaplanowano tutaj trzy panoramiczne windy.

RE-Bau jest odpowiedzialny za projekt wykonawczy, realizację prac wykończeniowych, a także dostawę całego wyposażenia hotelu.

Unity Centre składa się z 27-kondygnacyjnego wieżowca biurowego klasy „AA”, dwóch niższych biurowców, czterogwiazdkowego hotelu oraz luksusowego apartamentowca.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.