Miniaturka Enklawa Na Ruczaju

Enklawa Na Ruczaju
Kraków

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Obozowa
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2014 kwiecień

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
9

Opis

Enklawa Na Ruczaju to krakowski budynek mieszkalny przy ulicy Obozowej. Ta dwupiętrowa budowla została wybudowana w drugim kwartale 2014. Deweloperem nieruchomości jest Spółka Mieszkaniowa Salwator. W pobliżu stoją budynek Polana Pod Sosnami i Biurowiec Colosseum oraz powstają Apartamenty Korona.

Informacje dodatkowe

 • powierzchnia mieszkań kształtuje się od 56 m2 do 68 m2
 • pod budynkiem zaplanowano miejsca parkingowe
Ostatnio zmodyfikowano 2014-07-21 12:53:33

Powiązane firmy

Forum opinii Enklawa Na Ruczaju


 • PawełGG
  Gość
  2015-03-31 13:28:09
  Polecam inwestycję SM Salwator przy ulicy Obozowej w Krakowie. Na poszczególnych etapach były lekkie opóźnienia, ale inwestycja wykonana naprawdę bardzo solidnie. Budynki ładne, zagospodarowane, mieszkania świetnie rozplanowane ? wydają się być większe niż w rzeczywistości. Garaż i klatka schodowa również bez zastrzeżeń. Lokalizacja według mnie całkiem niezła, a przy tym cena atrakcyjna.

 • Anka-z-Obozowej
  Gość
  2015-08-31 13:07:59
  Moja współpraca z deweloperem Salwator przebiegała tak naprawdę bez żadnych zakłóceń. Jestem mocno zadowolona z efektów pracy, nad całym budynkiem i moim mieszkaniem, wykonanej prze pracowników Salwatora. Wykończenie mieszkania na wysokim poziomie, przestronne pomieszczenia, jasne mieszkanie, pozytywne wrażenie robi również balkon, pomimo, że nie jest największych rozmiarów. Kontakt z firmą miły, błyskawiczny i konkretny. Serdecznie polecam.

 • Marcin
  Gość
  2015-10-30 15:53:16
  Bardzo poprawny deweloper, nie miałem zastrzeżeń, całość wykonana jak się należy. Myślę, że spokojnie firmę można polecić. PS. Potwierdzam powyższe opinie.

 • Zadowolona
  Gość
  2015-12-31 12:17:00
  Już prawie rok, jak mieszkamy w mieszkaniu kupionym u dewelopera Salwator. Potrzebowaliśmy wtedy czegoś na szybko, nie mieliśmy czasu na szukanie miesiącami. Zdecydwoaliśmy się na Salwatora i? przyznam, że mieszkanie na Obozowej jest naprawdę ok i nie ma się czego przyczepić, słowem ? polecamy dewelopera.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.