Miniaturka Dąbska Street

Dąbska Street
Kraków

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Dąbska
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2017 marzec
Zakończenie budowy
2021 styczeń
Inwestor/deweloper
Dasta Invest

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Kondygnacje podziemne
1

Opis

Budowla Dąbska Street jest wznoszona w Krakowie przy ulicy Dąbskiej. Konstrukcja budynku rozpoczęła się w marcu 2017 i potrwa 46 miesięcy. Inwestycja ta jest projektem deweloperskim firmy Dasta Invest z Krakowa. W odległości 95 metrów znajduje się Dąbie Park, 224 metrów dalej znajduje się Osiedle Nowe Dąbie II, a 246 metrów dalej znajduje się Osiedle Nowe Dąbie.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań kształtują się od 32 do 100 metrów kwadratowych
 • osiedle realizowane etapowo
Ostatnio zmodyfikowano 2019-09-13 09:58:10

Powiązane firmy

Forum opinii Dąbska Street


 • Kupujący
  Gość
  2018-02-07 13:28:11
  Niestety nie mogę polecić tego developera. Pierwsze spotkanie w listopadzie 2017 rok. Przesympatyczna Pani z biura sprzedaży przedstawiła dokładnie jak przebiega proces zakupowy itp. Dokonywanie umów rezerwacyjnych miało odbywać się w miesiącu lutym/2018, gdyż z informacji od Pani wynikało, że jeszcze nie mają uregulowanych kwestii formalnych (Dąbskiej etap 2). Kilka maili, dogranie kwestii finansowych i umówienie spotkania w celu podpisania umowy rezerwacyjnej i .... mail od Pani z biura sprzedaży (dzień przed podpisaniem umowy rezerwacyjnej - po godzinie 15), że cena mieszkania i komórki lokatorskiej uległa zmianie (łącznie + 15 500 PLN do ceny wynegocjowanej).
  W dzień umówionego spotkania po odczytaniu maila dzwoniłem do Pani z biura sprzedaży i niestety jej głos już nie był taki miły.
  Myślę, że takie traktowanie poważnych ludzi jest nie na miejscu.
  Nie polecam.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.