Kraków - herb

Kraków

Współtworzyli
Grand Grand
180
Miniaturka Na Lotnisku 1

Na Lotnisku 1
Kraków

Informacje

Dzielnica
Mistrzejowice
Otaczające ulice
Broniewskiego, Urbanowicza
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2016 styczeń
Zakończenie budowy
2017 listopad
Inwestor/deweloper
Acatom

Kontakty biznesowe

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
10
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
148
Windy
6 szt.

Opis

Piętrowiec Na Lotnisku 1 będzie stał w Krakowie w granicach dzielnicy Mistrzejowice przy Broniewskiego, Urbanowicza. Konstrukcja obiektu infrastruktury turystycznej rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2016 i dobiegnie końca w 22 miesiące. Nieruchomość jest projektem deweloperskim Acatom, natomiast Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD z Krakowa jest generalnym wykonawcą. Niedaleko znajdują się gmach Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera, Osiedle Złota Jesień oraz budynek Okulickiego 59.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań kształtują się od 19 do 135 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2017-10-25 09:10:16

Powiązane firmy

Forum opinii Na Lotnisku 1


 • zidan1
  Gość
  2017-11-07 09:18:24
  Uwaga MK Bud z kraków i Acatom to niemal te same fimy i ci sami ludzie .

  Pracowałem dla nich kilka razy, tym razem miarka się przebrała. Radze głęboko się zastanowić zanim podejmiecie współpracę jako Podwykonawcy.albo będzie niska cena albo szukanie dziury w całym. Bardzo dziwni kierownicy robót umywaja ręce od wszystkiego i zwalaja na biuroa biuro na kierowników i nikt nie chce podpisac protokołow.
  Dokładnie analizujcie umowę, uważajcie na regulaminy i opisy typu "i podwykonawca wykona wszelkie pozostałe roboty związane z realizacją zakresów ", najlepiej monitorujcie negocjacje i zainstalujcie aplikacje do nagrywania rozmów , jeśli tylko nie ma frontu robót budowlanych lub blokują wam termin z umowy piszcie pisma maile i itp ,trzymajcie krótkie terminy płatności 14 dni lub płatnosci Skonto. a wpis brak wydania protokołu i wpłaty upoważnia do opuszczenia budowy to podstawa. Jak nien chcesz jesć wody z chlebem to się zastanówcie i policzcie dwa razy.

 • zidan2
  Gość
  2017-11-07 09:20:01
  Uwaga klienci > wykionuja roboty niezgodnie z projektem , mam sporo zdejć jako dowód. zażadajcie zdjec z etapów realiazcji i wglad w protokoły odbiorów poszcególnych robót .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.