Miniaturka Bajeczna Przystań

Bajeczna Przystań
Kraków

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Bajeczna
Kod pocztowy
31-566
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2013 wrzesień
Zakończenie budowy
2016
Inwestor/deweloper
Confisio

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia całkowita
30000 m2
Powierzchnia handlowo-usługowa
600 m2
Lokale mieszkalne
550

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Bajeczna Przystań powstał w Krakowie przy ulicy Bajecznej. Budowa budynków mieszkalnych wystartowała w trzecim kwartale 2013, a zakończyła się w 2016 roku. Całkowita powierzchnia tych ośmiokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wynosi 30000 metrów kwadratowych, z czego największą część zajmuje powierzchnia handlowa - 600 metrów kwadratowych. Projekt budynku powstał w pracowni B2 Studio z Krakowa, jego generalnym wykonawcą jest firma budowlana PBHT Edmund Leś, a deweloperem jest firma Confisio. W odległości 42 metrów znajduje się osiedle Bajeczne Dąbie, 119 metrów dalej znajduje się budynek Bajeczne Dąbie II, a 160 metrów dalej budowane są Bajeczna Apartamenty.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja realizowana etapowo - zakończenie budowy I etapu to IV kwartał 2014 r
 • deweloper rozplanował powierzchnię mieszkań od 30 m2 do 100 m2
 • kompleks składa się z dziewięciu budynków mieszkalnych
Ostatnio zmodyfikowano 2017-02-09 08:13:39

Powiązane firmy

Forum opinii Bajeczna Przystań


 • xXx
  Gość
  2016-03-21 19:39:28
  Budowa utrudniająca ludziom życie. Bloki z łatwym dostępem osób trzecich do mieszkań potencjalnych lokatorów od strony chodnika na bulwary wiślane. Balkony tuż przy samym ogrodzeniu , że wystarczy tylko wspiąć się na kratę i można ludziom pranie ściągać. Super pomysł z mieszkaniami na parterze z widokiem na krzewy porastające wały. Jednym słowem mieszkania dla odważnych. Z boku bloku rów do którego osoby wracające wieczorem z nocnych wędrówek lubią załatwiać swoje potrzeby wrzucać śmieci. Poza tym bliskość alejek na których w okresie od wiosny do jesieni młodzież uwielbia spożywać alkohol i świetnie oraz głośno się zabawiać. Bajeczna Przystań tylko z nazwy będzie bajeczna. Gratuluję pomysłu inwestorowi.

 • Felicjanka
  Gość
  2016-05-19 23:29:12
  Nie polecam dewelopera Confisio.
  Kupiłem mieszkanie na Mitkowskiego 4, mieszkanie miało masę wad - bo deweloper wziął sobie kiepskich podwykonawców. Tak to jest, jak się oszczędza na robociźnie i materiałach. Najgorsze jest to, że musiałem się z nimi pół roku droczyć, zanim poprawili wady, a i tak wszystkich nie poprawili.
  Dam Wam radę - na odbiorze mieszkania nie dajcie się popędzać, tylko weźcie sobie fachowca od odbiorów + metr poziomicę latarkę kątownik - i sprawdzajcie każdy centymetr mieszkania i zgłaszajcie do protokołu. Nie zdajecie sobie sprawy jak deweloperzy walą w pręta, zarabiają grube miliony wciskając nam wadliwie wykonane po taniości mieszkania. Nie bądźcie frajerami - jak się nie znacie nic na budowlance to nie zauważycie większości wad, weźcie sobie fachowca od odbiorów.

 • kra
  Gość
  2016-08-22 14:41:51
  Uwaga na dewelopera Confisio jej własciciel w dziwnych okolicznościach wykupił Leoparda. Znana afera w Kraku -sporo osób ograbionych przez poprzedniego dewelopera oszusta , teraz sprzedana za przysłowiową złotówkę.Podobno wszystko zgodnie z prawem ale coś mi śmierdzi więc uważajcie i poczytajcie kto jakie ma powiązania i z kim.Można prześledzić KRS tej firmy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.