W Zielonej Górze trwa budowa kompleksu Zachodnia II

2017.02.07

Deweloper Ekonbud-Fadom wprowadził na rynek drugi etap kompleksu Zachodnia, który powstaje na działce przy ulicy Zbyszka Godlewskiego w Zielonej Górze. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w drugiej połowie 2018 roku.

Kompleks Zachodnia II składa się z trzech 6-kondygnacyjnych budynków, w których łącznie znajdzie się 330 mieszkań. Pierwszy obiekt oferował będzie 126 lokali, drugi 78, natomiast w trzecim budynku zaplanowano 126 mieszkań.

W ofercie znajdują się kawalerki, lokale dwu-, trzy-, i czteropokojowe o metrażach od 38 do 91 metrów kwadratowych. Ceny rozpoczynają się od 3 850 zł/mkw w przypadku mieszkań na parterze, natomiast 3 950 zł/mkw to koszt własnego M na wyższej kondygnacji. W cenie lokalu wliczona jest komórka lokatorska o powierzchni około 2 mkw.

Zachodnia II powstaje w rejonie ulic Zachodniej i Wyszyńskiego, bezpośrednio przy ulicy Zbyszka Godlewskiego. Nowe budynki to kontynuacja osiedla, które oddane zostało w 2011 roku. Na terenie inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa.

Całość będzie gotowa w drugiej połowie przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.