Accolade dzięki rozbudowie parku biznesowego w Zielonej Górze stworzy nowe miejsca pracy


2021.03.03
Autor: Urbanity.pl
Grupa Accolade kontynuuje rozbudowę jednego z największych swoich dotychczasowych projektów – parku biznesowego w Zielonej Górze.

Grupa Accolade sfinansuje realizacje kolejnego obiektu w największym swoim dotychczasowym projekcie – parku biznesowym w Zielonej Górze, a jego pierwszym najemcą została firma DHL. Jeden z liderów inwestujących w nieruchomości przemysłowe jest obecny również w Goleniowie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim i Legnicy.

W 2017 roku Accolade zainaugurował swoją obecność w Polsce poprzez budowę kompleksu magazynowego w Zielonej Górze. Był to pierwszy park klasy A o charakterze multi-let w mieście. Obecnie park w Zielonej Górze, którego docelowa powierzchnia wyniesie ponad 138 000 mkw., jest drugim co do wielkości tego typu obiektem w Polsce. W nowym budynku o potencjalnej powierzchni sięgającej 45 700 mkw. najemcą będzie m.in. firma DHL, która rozszerzy tym samym swoją działalność w parkach Accolade o kolejne 20 500 mkw.

Pierwsza część nowego obiektu w zielonogórskim kompleksie zostanie oddana do użytku w czerwcu br. Wartość inwestycji wynosi 31 mln euro.

Park biznesowy w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest tuż przy obwodnicy miasta, połączonej z drogą ekspresową S3, już teraz oferuje około 1 000 miejsc pracy, a dzięki najnowszej rozbudowie stworzy kolejne 650 miejsc pracy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.