W Lublinie powstanie inwestycja Apartamenty Poligonowa


2020.06.23
Autor: Urbanity.pl
Spółka RWP Development wybuduje w Lublinie inwestycję mieszkalną pod nazwą Apartamenty Poligonowa, która realizowana będzie etapowo. Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż lokali.

W pierwszym etapie inwestycji Apartamenty Poligonowa wybudowany zostanie 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym zaplanowano 41 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 33,88 mkw. do 117,82 mkw. – od jednopokojowych przestrzeni typu studio, po trzypokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe.

Mieszkania na piętrach dysponowały będą balkonami, loggiami lub tarasami, z kolei lokale parterowe posiadały będą ogródki. Inwestycja w Lublinie to także proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań, które będą miejscem do wypoczynku i relaksu.

Docelowo osiedle zaoferuje 123 mieszkania w trzech etapach. Do każdego mieszkania przynależy przynajmniej 1 miejsce parkingowe.

Spółka RWP Development rozpoczęła właśnie przedsprzedaż I etapu inwestycji Apartamenty Poligonowa. Za projekt architektoniczny osiedla przy Poligonowej odpowiada Pracownia Projektowa ArchiKar.

Inne wiadomości o Apartamenty Poligonowa, Pracownia Projektowa ArchiKar Architekt Adam Karkusiewicz, RWP Development

Komentarze


 • dr.W_N
  Gość
  2021-04-24 19:34:22
  Bardzo niemarketingowa nazwa. Kto normalny chciałby mieszkać na poligonie?

 • szeregowy
  Gość
  2021-05-11 03:52:13
  Oby w piwnicy nie było niewybuchów poradziecki.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.