W Lublinie powstanie apartamentowiec Unia Art Residence

2017.06.08

W sierpniu tego roku rozpocząć ma się budowa inwestycji Unia Art Residence, która powstanie na działce przy alejach Racławickich 10 w Lublinie. Inwestorem projektu jest spółka TBV.

Unia Art Residence będzie budynkiem o zróżnicowanej wysokości od 7 do 15 kondygnacji naziemnych oraz 4-poziomów podziemnych. Na niższych pietrach apartamentowca znajdą się apartamenty hotelowe 1-, 2- i 3-pokojowe, które będą na sprzedaż, zaplanowane również w kontekście inwestycyjnym. Powyżej zaplanowano mieszkania w metrażach od 23 do 90 metrów kwadratowych. Ostatnie piętro to luksusowe 125-metrowe penthouse'y.

Ceny mieszkań zaczynają się od 5950 zł za mkw. na niższych kondygnacjach, a za najlepiej usytuowane, na najwyższych piętrach obiektu to nawet 16 000 zł za mkw.

W budynku znajdą się również m.in. prywatna strefa SPA z basenem i sauną, w strefie relaksacyjno-sportowej mieszczącej się na parterze oraz lokale handlowo-usługowe z miejscem na restaurację, kawiarnię czy studio urody.

W kondygnacjach podziemnych projektu Unia Art Residence oprócz miejsc postojowych, znajdzie się również wózkownia, stojaki na rowery oraz stacja ładowania pojazdów.

Za projekt architektoniczny odpowiada architekt Jerzy Korszeń z pracowni Studio 3. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w sierpniu br.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Unia Art Residence, Studio 3 Development, TBV

Komentarze


  • sinslave
    Użytkownik
    2017-10-05 22:17:57
    Bardzo dobrze

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.