Bogata lista sklepów w nowej Galerii Chełm. Znamy datę otwarcia


2020.03.06
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się budowa największego centrum handlowego w regionie - Galeria Chełm. Inwestor podał również dokładną datę otwarcia obiektu wraz z listą sklepów, jakie pojawią się w galerii.

Zgodnie z harmonogramem zakończyła się budowa Galerii Chełm, zlokalizowanej na działce przy ulicy Rejowieckiej 42D. Jest to największy tego typu obiekt w regionie. Trwają już ostatnie prace wykończeniowe w lokalach.

Uroczyste otwarcie Galerii Chełm nastąpi 26 marca br. W tym dniu w obiekcie zaplanowano wiele konkursów i atrakcji dla pierwszych klientów galerii. Inwestycja została skomercjalizowana w 100 procentach.

Inwestor, Acteeum Group, posiada formalne pozwolenie na użytkowanie chełmskiej galerii. Na kilkanaście dni przed otwarciem trwają już ostatnie przygotowania w obiekcie, jak i poszczególnych sklepach.

Galeria Chełm dysponuje powierzchnią na poziomie 17 500 mkw., na której otwartych zostanie łącznie 55 sklepów. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu samochodowego na około 550 stanowisk.

Lista sklepów w galerii u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej wygląda następująco: KIK, 4F, Big Star, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, Home&You, Diverse, Pepco, Esotiq, Swiss, Ziaja, Play, Orange, Księgarnia Świat Książki, restauracje Olimp i Deli Pizza, a także kantor i pralnia ekologiczna.

Oficjalne otwarcie Galerii Chełm nastąpi 26 marca. Inwestor nie podał jeszcze godzin otwarcia obiektu. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia NCArchitekci, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Karmar.

Komentarze


 • maggie
  Gość
  2020-03-09 13:55:53
  Dobrze że będzie Reserved, salon sprawdza się praktyczni w każdej galerii.

 • Ala
  Gość
  2020-03-24 17:03:30
  W końcu będzie bliżej do Sinsaya

 • As
  Gość
  2021-01-26 22:19:16
  A podobnież galerie,, padają ''.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.