Sukcesy na budowie Atrium Felicity w Lublinie


2013.01.18
Autor: Urbanity.pl
Budowa nowoczesnego centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie idzie zgodnie z planem. Największa w mieście, dwukondygnacyjna inwestycja realizowana przez wykonawcę Strabag Sp. z.o.o już niedługo będzie gotowa. Dzięki przyspieszeniu prac galeria handlowa zostanie otwarta pod koniec 2013 roku.

O Atrium Felicity, centrum handlowym powstającym przy al. Witosa i ul. Grygowej w Lublinie głośno jest od kilku lat. Ze względu na kryzys gospodarczy budowa galerii handlowej, rozpoczęta w 2008 roku została przerwana. Na szczęście obecnie, praca na budowie wre, a sam budynek nabiera ostatecznych kształtów.

Atrium Felicity będzie największym centrum handlowym w Lublinie, o powierzchni całkowitej 250 tysięcy metrów kwadratowych, na której znajdzie się parking z trzema tysiącami miejsc postojowych, 75 tysięcy metrów powierzchni najmu oraz przestrzenie kulturalne i rekreacyjne. Budowa będzie kosztowała 128 mln euro.

Komentarze


  • Chris
    Gość
    2013-01-21 17:56:03
    Bedzie tutaj w ogole cos polskiego? Procz tego ze polacy beda pracowac? :| Prawdopodobnie na te 135 sklepow z 5 bedzie polskich, gratuluje. A sama inwestycja kogo jest? ;-)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.