Rusza nowa inwestycja mieszkaniowa na Bałutach


2023.09.12
Autor: Monika Kiereś
Łódzkie Bałuty z nową inwestycją mieszkaniową od firmy deweloperskiej HREIT. Przy ulicy Kominiarskiej rozpoczęła się realizacja wieloetapowego projektu z częścią komercyjną w parterze.

Apartamenty Kominiarska to najnowsza propozycja mieszkaniowa firmy HREIT w Łodzi. Na Bałutach, przy ul. Kominiarskiej, tuż przy zjeździe do ul. Zgierskiej, wybudowane zostanie osiedle budynków wielorodzinnych z częścią handlowo-usługową w parterze.

Pierwszy etap osiedla to jeden budynek wielorodzinny, składający się z dwóch obiektów o zróżnicowanej wysokości od 7 do 12 kondygnacji, na których zaprojektowano 130 mieszkań. W ofercie sprzedaży znajdują się lokale o metrażach od 26 do 69 metrów kwadratowych w rozkładach od jednego do czterech pokoi. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkon lub loggię. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią windy.

Przyszli mieszkańcy Apartamentów Kominiarska będą mieli do dyspozycji 140 miejsc postojowych (na zewnątrz i w podziemnej hali garażowej). Część handlowo-usługowa mieściła się będzie w parterze. Wokół budynku przewidziano przestrzeń wspólną z zielenią i małą architekturą.

Inwestycja przy Kominiarskiej na Bałutach to szósty projekt mieszkaniowy HREIT w tym mieście.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.