Łódź - herb

Łódź

Współtworzyli
AbC AbC
66
Grand Grand
4
Miniaturka Rewitalizacja Centrum Łodzi - Obszar nr 7

Rewitalizacja Centrum Łodzi - Obszar nr 7
Łódź

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

W jego skład wchodzą
Otaczające ulice
Ogrodowa, Gdańska, Legionów
Rodzaj struktury
Kompleks
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy , biurowy
Status
w przebudowie
Przebudowy
2018 kwiecień - 2020 (przebudowa i remont kamienic i ulic)
Inwestor/deweloper
Zarząd Inwestycji Miejskich

Dane techniczne

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Rewitalizacja Centrum Łodzi - Obszar nr 7 znajduje się w Łodzi, stoi wzdłuż ulicy Ogrodowej, Gdańskiej, Legionów. Budynek to inwestycja Zarząd Inwestycji Miejskich. Nieopodal znajdują się Apartamenty Legionów, obiekt biurowy Regionalna Izba Obrachunkowa i budynek Legionów 48.

Informacje dodatkowe

 • Do remontu idą budynki : Gdańska 1 Legionów 37A,44 Mielczarskiego 3,15,22,33Ogrodowa 26,28
Ostatnio zmodyfikowano 2018-04-23 08:16:39

Powiązane firmy

Forum opinii Rewitalizacja Centrum Łodzi - Obszar nr 7

 • AbC
  AbC
  Użytkownik
  2018-04-05 21:25:55
  23 kwietnia startuje pierwsza inwestycja w ramach programu "Rewitalizacja Łodzi". Prace rozpoczną się na ulicy Gdańskiego, która stanie się Woonerfem.

 • do AbC Użytkownik
  Gość
  2018-04-06 11:12:40
  Szanowny Abc Użytkowniku!
  Nie ma w Łodzi ul. 'Gdańskiego'. Jest natomiast ulica Gdańska, która z uwagi na swoją wielkość, parametry i duże (wręcz strategiczne) znaczenie w ruchu komunikacyjnym miasta z pewnością nie stanie się woonerfem. Proszę zatem nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji. Nawet, jeżeli danego miasta się zupełnie nie zna i nigdy się w nim było, to nie usprawiedliwia to podawania tak absurdalnych informacji do opinii publicznej, szczególnie jeśli jest się moderatorem - współtwórcą strony.

 • mieszkaniec
  Gość
  2018-04-06 11:38:37
  Z pomyłką w nazwie ulicy zgoda , natomiast wydaje mi się , że "AbC" pisząc o woonerfie miał na myśli odcinek ul. Gdańskiej pomiędzy ulicami Ogrodową a Legionów a nie na jej całej długości .
 • AbC
  AbC
  Użytkownik
  2018-04-06 14:25:20
  Szanowny Panie/ni. Przyznam się do błędu w nazwie ulicy, nawet sam nie wiem jak to się stało, że tak napisałem ( pośpiech, zmęczenie?). Jak już Pana/nią bardzo interesuje kim jestem to jestem Łodzianinem, który mieszka w mieście na Ł,, a co do woonerfu na Gdańskiej (Ogrodowa/Legionów) to polecam nadrobić zaległości ;). Co do obszarów to osobiście zajmę się uzupełnianiem informacji, zdjęć itd. Pozdrawiam. ABC

 • do AbC Użytkownik
  Gość
  2018-04-06 16:27:59
  Z treści pierwszego wpisu można było wnioskować, że woonefr albo ma powstać na całej długości ulicy Gdańskiej, albo - co bardziej prawdopodobne, z uwagi na omyłkę w nazwie - na jakiejś innej ulicy (jak np. na fragmencie al. 1 Maja róg Gdańskiej właśnie).
  Co do samego woonerfu, to na odcinku Legionów-Ogrodowa, w połączeniu z rozpoczętą rewitalizacją zabudowy, mógłby on znacznie poprawić wygląd ul. Gdańskiej, która miałaby szansę stać się wreszcie estetycznym "łącznikiem" między tramwajami na Legionów a Manufakturą.
  Pozdrawiam
  łodzianin z miasta Łodzi :-)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.