Miniaturka Osiedle Recanto

Osiedle Recanto
Łódź, Senatorska 50/56

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Górna
Otaczające ulice
Senatorska
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2019 czerwiec

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
259

Opis

Osiedle Recanto położone jest w stolicy województwa łódzkiego w obszarze dzielnicy Górna przy Senatorskiej 50/56. Ten pięciopiętrowy zespół budynków mieszkalnych został wybudowany w drugim kwartale 2019. W budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała firma Mota-Engil Real Estate Management z Warszawy, natomiast biuro Architekci Łosiak Siwiak z Łodzi odpowiada za jego projekt architektoniczny. W odległości 295 metrów znajduje się Centrum Biznesowe Stanley, 389 metrów dalej znajduje się biurowiec Przybyszewskiego 99, a 408 metrów dalej znajdzie się Apartamenty 8 Dębów.

Informacje dodatkowe

 • mieszkania w metrażach od 30 do 100 metrów kwadratowych, kawalerki oraz lokale 2-, 3- oraz 4- pokojowe
 • osiedle realizowane etapowo, docelowo składające się z pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych
 • I etap inwestycji to 180 mieszkań
Ostatnio zmodyfikowano 2019-06-21 14:26:42

Wiadomości o Osiedle Recanto

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Recanto


 • wertik
  Gość
  2018-05-13 14:37:49
  Czy ktos juz mieszka na ostatnim pietrze w ilumino i moze powiedzeć jak sie sprawa ma z okresem grzewczym? czy sa wysokie dopłaty, czy ciepło nie ucieka przez dach?

 • d86
  Użytkownik
  2019-01-17 18:45:02
  Nikomu nie polecam współpracy z firmą Mota Engil. Na każdym etapie zakupu mieszkania w inwestycji FajnyDom w Krakowie cały czas nerwy, bardzo czesto czulismy sie wprowadzani w blad przez biuro sprzedazy. Deweloper wybudował osiedle na gruntach o nieuregulowanej własności, do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy nie znajdzie się inny właściciel gruntów i nie stracimy wpłaconych zaliczek. W biurze sprzedazy w poczatkowych etapach nic nam nie chcieli powiedziec, dowiadywalismy sie wszystkiego na wlasna reke w urzedach. Ostatecznie sprawy własności gruntów uregulowane wiele miesięcy po terminie z umowy deweloperskiej. Umowa ostateczna zawarta prawie rok po terminie z umowy deweloperskiej. Klienci tracili przyznane kredyty MDM rodzina na swoim. Dotarcie do jakiejkolwiek informacji graniczyło z cudem, często otrzymywaliśmy sprzeczne informację od różnych pracowników tego biura. Dział techniczny nie przestrzega żadnych terminów z umowy deweloperskiej, usterki zgłoszone na odbiorze technicznym nie zostały usunięte w terminie. Jesteśmy już kilka miesięcy po zakupie mieszkania a do chwili obecnej nie usuneli częsci usterek. Podwykonawcy nie chcą przyjeżdzać usuwać usterek, o usunięcie najdrobniejszej trzeba wielokrotnie się prosić. Standardowa praktyką tego dewelopera jest określanie zgłoszonych usterek jako niezasadne. Jako klienci musi tracić wiele godzin na udowadnianie deweloperowi, że celowo nie niszczymy sobie mieszkania, tylko inwestycja zawiera liczne wady ukryte. W firmie córce dewelopera powołanej na budowę osiedla kilkukrotnie zmieniło się już większość pracowników łącznie z dyrektorami. Każdej nowej osobie trzeba od nowa przedstawiać historię zgłoszeń ponieważ z nieznanych nam powodów nie mają oni dostępu do dokumentacji poprzedników. W wielu mieszkaniach nieprawidlowo dziala ogrzewanie, a u niektorych w ogole nie dziala. Mieszkancy skarza sie dodatkowo na glosna wentylacje w mieszkaniach. Jezeli nic sie nie zmieni wspolnota mieszkaniowa bedzie musiala dochodzic usuniecia usterek na terenie wspolnym na drodze sadowej.

 • Robert odbiory.
  Gość
  2019-06-23 11:14:31
  Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
  Do naszych obowiązków podchodzimy bardzo profesjonalnie,pomagamy,doradzamy,wykrywamy wszelkiego rodzaju buble i fuszerki.
  Kupujesz mieszkanie,zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  881299580

 • kalina_xa
  Gość
  2020-06-03 11:34:29
  Świetna lokalizacja dla osób lubiących spokój :)

 • gość
  Gość
  2020-06-03 15:04:21
  i fatalna jakość tych bloczków gwarantowana :(

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.