Przy Pomorskiej w Łodzi odnowione zostaną wszystkie obiekty

2020.04.01

Przy ulicy Pomorskiej 11 w Łodzi zaczyna się generalny remont kamienicy. Wszystkie budynki mieszczące się przy tej ulicy zostaną poddane rewitalizacji.

Kamienica przy ulicy Pomorskiej 11 w Łodzi zyska nową elewację, przebudowane zostaną wnętrza obiektu, który dostosowany zostanie do nowych funkcji. W budynku znajdzie się 12 mieszkań komunalnych, cztery lokale usługowe z przeznaczeniem na wynajem, a także świetlica środowiskowa pełniąca rolę centrum aktywności lokalnej

W ramach inwestycji zmianie ulegnie również podwórze kamienicy, gdzie położona zostanie nowa nawierzchnia z kostki kamiennej. Powstanie także ogrodzony i bezpieczny plac zabaw w otoczeniu zieleni i nowych krzewów.

Wartość inwestycji przy ulicy Pomorskiej 11 to kwota 6 860 000,00 zł. Oddanie mieszkań do użytku zaplanowano na koniec 2021 roku.

Wszystkie obiekty mieszczące się przy ulicy Pomorskiej 11 zostaną poddane generalnemu remontowi. W budynkach powstaną mieszkania, lokale dla przedsiębiorców oraz świetlica środowiskowa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Piotr ze Zgierza
  Gość
  2020-04-02 17:23:43
  Ludzie.....pomyślcie lepiej o otaczających nas realiach. Teraz w dobie pandemii będziecie wydawać pieniądze i publiczne i z Brukselii na odnawianie starych ruder ??? Zaraz przyjdą do nas te wszystkie kłopoty z Włoch tj.bezrobocie i odczuwalna bieda....taka jaką mieli nasi dziadkowie po II wojnie światowej. OTWÓRZCIE OCZY....K.MAĆ! !!!!!

 • Richmond
  Gość
  2020-04-03 14:01:52
  @Piotr ze Zgierza

  Przestań siać panikę!

  W Polsce pewnikiem jest to, że:
  - zbankrutuje trochę firm z przedziału MŚP
  - w rozumieniu z powyższym punktem, kilkadziesiąt tyś osób straci pracę - w Polsce
  - spadną do kilkunastu proc. wynagrodzenia

  Ale...
  - spadną również ceny m.in żywności, benzyna itp
  - otworzy się furtka dla potencjalnych przedsiębiorców
  - euforia (społeczna) po kryzysie (epidemii). Zawsze tak jest, t.j z małym dzieckiem któremu chowasz zabawkę i po roku czasu na nowo wyciągasz. Wtedy dziecko odczuwa jakby ta stara zabawka była jak nowa.
  - euforia (ekonomiczna) czyli wielkie BOOM po kryzysie. Ci co mieli oszczędności, zaczną m.in wykupować akcje spółek. Co pomoże powrócić gospodarką na odpowiednie tory.

  Za 2 miesiące wszyscy normalnie wrócą do pracy dalej pompować gospodarkę!
  Do końca roku bezrobocie powinno spaść do poziomu sprzed epidemii.

 • Autor Widmo
  Gość
  2020-04-04 09:21:06
  Richmond, na jakiej podstawie sądzisz, że za 2 miesiące wszyscy normalnie wrócą do pracy?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.