Primient dużym najemcą w łódzkim kompleksie Hi Piotrkowska


2023.08.30
Autor: urbanity.pl
Firma Primient to producent żywności i składników przemysłowych pochodzenia roślinnego, wkrótce otworzy swoje nowe biuro w Łodzi. Firma zajmie 777 mkw. na 12 piętrze części biurowej kompleksu Hi Piotrkowska.

– Przy wyborze nowej lokalizacji kierowaliśmy się potrzebami firmy oraz pracowników –
tych obecnych i przyszłych. Hi Piotrkowska spełnia wszystkie nasze wymagania ... Dzięki temu będziemy mogli pracować w
jeszcze bardziej komfortowych warunkach w biznesowym sercu Łodzi, zgodnie z naszą kulturą i wartościami firmy
– mówi Magdalena Kowalska, Head of Finance Operations,
Dyrektor Zarządzający Primary Products (Primient) Global Shared Services w Łodzi.Hi Piotrkowska to wielofunkcyjny kompleks biurowo-usługowo-hotelarski, znajdujący się w ścisłym centrum Łodzi, przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Piotrkowskiej i Kościuszki, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła przesiadkowego Piotrkowska Centrum. Całość zabudowy tworzą dwa biurowce o łącznej powierzchni 21 tys. mkw. oraz hotel Hampton by Hilton. Pierwszy biurowiec to 20-piętrowa wieża z biurami w standardzie klasy A+, o wysokości 82 metrów, co czyni ją najwyższym budynkiem biurowym w mieście. Drugi - niższy z nich ma 5 pięter i leży wzdłuż historycznej zabudowy kamienic biegnących przy ulicy Piotrkowskiej. Cały kompleks wybudowano zgodnie z standardami Excellent w systemie certyfikacji BREEAM.
‘Hi’ jest już siedzibą wielu polskich i światowych firm m.in. iTechArt, Avient, Signify, Sii, czy banku PKO BP. W kompleksie można znaleźć biura serwisowane, centrum konferencyjne oraz sklepy, kawiarnie i punkty usługowe (Klinika Bocian, Rossmann, Starbucks, Żabka, lokalna kwiaciarnia Badylarz).Biuro firmy Primient w budynku Hi Piotrkowska ma być gotowe we wrześniu tego roku. Za kompleksowy proces aranżacji przestrzeni odpowiadzialni są specjaliści z Colliers Define

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.