Miniaturka Narutowicza Residence 2

Narutowicza Residence 2
Łódź

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Śródmieście
Otaczające ulice
Narutowicza, Konstytucyjna
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2019 luty
Zakończenie budowy
2020 październik
Inwestor/deweloper
Tree Development Group

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
9
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
123
Windy
2 szt.

Opis

Piętrowiec Narutowicza Residence 2 powstał w Łodzi w granicach dzielnicy Śródmieście w otoczeniu ulic Narutowicza, Konstytucyjnej. Budowa gmachu rozpoczęła się w lutym 2019, a zakończyła się w czwartym kwartale 2020 roku. W budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Tree Development Group. W odległości 92 metrów powstają Apartamenty Arte, 125 metrów dalej znajduje się osiedle Narutowicza Residence, a 173 metrów dalej znajdzie się A6 Centrum Badań Molekularnych Chorób Cywilizacyjnych MOLecoLAB.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań kształtują się od 27 do 110 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2020-10-06 08:47:06

Powiązane firmy

Forum opinii Narutowicza Residence 2


 • Radek
  Gość
  2018-06-07 22:14:57
  strasznie dziadowski deweloper

 • Zzz
  Gość
  2018-06-08 15:55:59
  Możesz coś więcej napisać ? Tekst typu "dziadowski deweloper" to trochę mało.

 • mieszkaniecbloku
  Użytkownik
  2018-10-23 09:13:21
  Czy we wszystkich nowych blokach słychać rozmowy sąsiadów z góry i z dołu? (nie daj boże jak zaproszą gości) . Jeśli nie, to tego dewelopera spokojnie można nazwać dziadowskim. Dodam jeszcze, że jest deweloperem oszukującym - nie przyznawał się, że zakupił działkę, ma zamiar wyciąć lasek brzozowy (jedyny fajny widok z okien) i wybudować mieszkańcom na przeciwko podwójny blok NR 2.
  Jeźeli chcecie kupić tam mieszkanie to tylko na wynajem - bo w wiekszości będą tam mieszkać studenci albo obcokrajowcy.

 • damian
  Gość
  2018-10-23 16:34:38
  j mieszkam z bloku z plyty i slysze jak sasiad z gory dotaje smsa :) wiec sie nie przejmuj. a jak juz sie kupuje mieszkane w bolku.straym czy nowym. to polecam ostanie pietro i szczytowe mieszkanie. zawsze zostaje tylko dwoch sasiadow a podloge zawsze latwiej wyciszyc :)

 • gość
  Gość
  2018-10-29 09:49:26
  jak się kupuje mieszkanie w sąsiedztwie pola to się sprawdza plan miejscowy i opcje zagospodarowania bo to akurat żadna tajemnica a tak to tylko później desperacja i fochy na forach :D

 • gość
  Gość
  2018-10-30 12:47:28
  chcesz miec ciszę i spokoj to wynies się do szałasu w puszczy, a nie kupujesz mieszkanie w bloku na studenckim osiedlu. trzeba troche myslec (PS: nadmienie jeszcze tylko, ze przy takiej wrazliwości na hałasy w puszczy uciązliwe moze okazac sie wycie wilkow, spiew ptakow i oczywiscie okres godowy łosi)

 • Gość
  Gość
  2020-04-08 09:19:33
  Najgorsi oszuści na rynku. Zrobią wszystko, żeby nie naprawić wad budowlanych, żeby uniknąć kosztów gwarancji itd. Kłócą się o każdy detal wmawiając mieszkańcom, że furtka, która jest popsuta 2 razy w tygodniu, to wina złego użytkowania. Przez pierwsze dwa lata nie było właściwie tygodnia, żeby coś nie było popsute: domofon, brama, furtka, winda, drzwi przeciwpożarowe. Deweloper w sprawach albo milczał albo dawał wymówki, że to nie jego wina. W bezpośrednim kontakcie pracownicy dewelopera są koszmarnie chamscy. Deweloper wybitnie bezczelny w różnych „sztuczkach”: np. w opisie inwestycji podają, że winda zjeżdża na poziom -1. Po wybudowaniu okazuje się, że -1 to wg dewelopera parter, a do piwnicy, w której jest rowerownia trzeba schodzić po schodach. W inwestycjach tego dewelopera absurd goni absurd. Na dodatek Kłamali w żywe oczy na temat planów kolejnych inwestycji, które jak się okazało zasłoniły ludziom okna. Zakup mieszkania u tych oszustów to największy błąd mojego życia. Proponuje wszystkim trzymać się z daleka.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.