Magazyn Citylink zostanie wybudowany w Łodzi

2020.12.21

Spółka CL Property otrzymała pozwolenie na budowę inwestycji Citylink Łódź Olechów, która połączy koncepcje small business units wraz z koncepcją magazynów wielkopowierzchniowych.

Citylink Łódź Olechów powstanie w Łodzi i zaoferuje ponad 23 000 metrów kwadratowych powierzchni o charakterze magazynowo-biurowym. Obiekt dysponował będzie elastyczną powierzchnią w formule small business units zaczynającą się już od ~ 600 mkw.

Nowa łódzka hala magazynowa realizowana będzie w technologii żelbetowej, zaprojektowana o przeznaczeniu pod wysokie magazynowanie, lekką produkcję lub usługi. Wysokość magazynowania to 10 m a wysokość w strefie usług 4,75m. Jednostki usługowe wyposażone zostaną w przynajmniej jeden dok przeładunkowy oraz bramę podnoszoną.

Citylink Łódź Olechów będzie obiektem o łącznej powierzchni 23 145 mkw., z możliwością rozbudowy do prawie 30 000 mkw. Spółka CL Property wybuduje magazyn do certyfikacji Breeam.

Inwestycja w Łodzi ma zostać oddana do użytku w czwartym kwartale 2021 roku. Inwestor posiada już pozwolenie na budowę i obecnie prowadzi rozmowy z najemcami aby dopasować projekt bezpośrednio do wymagań klienta.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.