Miniaturka Park Handlowy

Park Handlowy
Łódź

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Rzgowska, Warneńczyka
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
handlowo-usługowy
Funkcja dodatkowa
sportowy i rekreacyjny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2020 grudzień
Inwestor/deweloper
Genesis Property

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
1
Powierzchnia handlowo-usługowa
4610 m2
Miejsca parkingowe
208

Opis

Zespół budynków przy Rzgowskiej , Warneńczyka to jednokondygnacyjna zabudowa, która stoi w Łodzi. Konstrukcja Park Handlowy dobiegła końca w czwartym kwartale 2020. Powierzchnia handlowa tych budynków to 4610 m2. Konstrukcją obiektu zajęła się firma JMS, a jest to inwestycja spółki Genesis Property z siedzibą w Poznaniu. W odległości 1.093 km. znajduje się Chojny Park, 1.153 km. dalej znajduje się budynek Villa Real, a 1.18 km. dalej znajduje się Park Handlowy Squer.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja powstanie na terenie dawnej fabryki Fakora
 • inwestycja składa się z pasażu handlowego i osobnego obiektu z operatorem spożywczym oraz restauracjami typu fast food
Ostatnio zmodyfikowano 2021-01-07 10:50:47

Wiadomości o Park Handlowy

Powiązane firmy

Forum opinii Park Handlowy


 • onie
  Gość
  2015-09-05 21:28:30
  Nie życzę sobie, moi rodzice mieszkają tuż obok, chcenie zniszczyć ludziom życie. Nie życzymy sobie was. Łodź nie życzy sobie nowych supermarketów.

 • łodzianin
  Gość
  2015-09-05 22:08:24
  A ja uważam, że lepsze centrum handlowo- rozrywkowe niż niedziałająca i szpecąca fabryka.....Poprawi sie wygląd tego miejsca, nabierze ono życia, powstaną miejsca pracy i miejsce do spędzania wolnego czasu. Dlaczego Łódź nie życzy sobie marketów? Kto nie chce chodzić, nie musi.

 • mieszkaniec
  Gość
  2015-09-11 17:59:11
  Nie życzę sobie niszczenia ulicy na której mieszkam, narażanie mieszkańców na towarzystwo miejscm które zakłócą nam nasz spokoj i nasze bezpiczeństwo. Nie życzę sobie sąsiedztwa żłobka z molochem supermarketów w okolicach gdzie mieszkają ludzie. Ponad to Łodż jest zabudowana supermarketami, jest tego za dużo, zakłoca spokój, psuje wizerunek miasta. W Lodzi e brauje parków ogrodów, w pobiżu żłobka i prywatnych domów - nie chcemy mieć czegos, co zakłoci nasze bezpieczeństwo i spokój.
  Bardzo duza bliskość wobec naszych domów decyduje na niekorzysc tego supermarketu, którego sobie tu nie życzymy. Nie chcę oglądać i mieć do czynienia. Zbudujcie pod oknami mądralom, którzy nie są zagrożeni i są tacy mądrzy dzisiaj.

 • autochton
  Gość
  2015-09-14 15:00:13
  ul.warnenczyka jest waska i mieszkają na niej ludzie w ich domach. Jak wy mogliscie założyć, że zawalicie ludziom ulicę, zrujnujecie ludziom życie, powodując przesadnie duży ruch samochodów, ruch tirów. Ludzie mają bać się o dzieci, tam żłobek i prywtane i miejsce kwatery. Może wlasciele obiektu na własnych prywatnych domach pobudują supermarkety itd., skoro tak im podoba i tak wam zależy, że ruchliwym głośnym miejscu sprzedaży, w którym widzicie jako jedyni, dobrą zabawę i interes. To ostatnie - nie robcie tego kosztem ludzi. Wszyscy mieszkancy beda musieli bac się tego, co związane takim miejscem. Ruchem samochodów, kradzieżami, bandytami, niszczeniem ich domów i własności przez waszych klientów, zakończeniem spokoju w ich życiu w miejscach mieszkania . Prawo was omija, czy co? Jeszcze jedno. Naprawdę nie życzymy sobie supermarketów. W Łodzi są na kazdym rogu miasta, wszędzię, do przesady. Jest to już rażąca przesada . Nie buduje się niczego przydatnego.

 • też łodzianin
  Gość
  2015-09-15 19:48:51
  A gdy była tam Fabryka Kotłów i Radiatorów ?Fakora? z halami fabrycznymi , dymiącym kominem , odlewnią , krążącymi ciężarówkami nie przeszkadzało to mieszkańcom ulicy ? A gdy teraz jest tam zdewastowany teren , zaśmiecony , zarośnięty chaszczami z rozpadającymi się budynkami pofabrycznymi też nie przeszkadza ? Przeszkadza natomiast to , że pojawił się prywatny inwestor , który kupił teren i chce zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu postawić centrum handlowo-rekreacyjne . Łódź to zapuszczone przez dziesięciolecia miasto nie tylko urbanistycznie więc czeka je wiele , wiele zmian ...

 • Kurczak
  Gość
  2015-09-16 14:56:24
  Całe Chojny (oprócz mieszkańców Warneńczyka którzy za całą Łódź się wypowiadają) życzą sobie wreszcie jakiegoś centrum rozrywkowo-rekreacyjno-handlowego. Chojny wyglądają jak slumsy i zapomniana dzielnica - wreszcie będzie nowocześnie. Gdyby do kompletu przy stawach Jana skończyli aquapark to dzielnica będzie wręcz prestiżowa - zielono, dobre drogi, centrum rozrywkowo-handlowe z kinami, baseny, stawy, ścieżki rowerowe. I mam nadzieję, że garstka malkontentów nie zdoła tego zablokować.

 • łodzianin
  Gość
  2015-09-16 16:35:06
  Ja uważam tak. Rozumiem ludzi którym centrum handlowe pod domem może przeszkadzać, bo budowa jest uciążliwa ale później jest spokojniej. Wg mnie ruch na ul. Rzgowskiej tworzy większy hałas niż sama w sobie galeria. Co do ilości opuszczonych fabryk , magazynów czy innych zaniedbanych budynków to niestety wydaje mi się , że Łódź stoi na podium w tej dziedzinie po Górnym Śląsku. Miasto musi zacząć intensywnie zamieniać ruiny fabryk itp. w budynki "dla ludzi" , bo inaczej Łodź jest i będzie postrzegana jako mało atrakcyjne i niebezpieczne miasto a tego chcemy uniknąć, tak więc jeżeli mamy do wyboru ruine fabryki lub nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe to zdecydowanie wybrałbym to drugie.

 • Gosc
  Gość
  2015-09-17 00:04:24
  Popieram w 100% łodzianin-Gosc.Jestem tego samego zdania.

 • ela
  Gość
  2015-09-17 11:40:11
  Uważam, że lokalizacja jest super. Centrum może być bardzo atrakcyjne dla osób przyjezdnych - inwestycja obok dworca Łódź Chojny. Odpowiedni projekt i uzgodnienia mógłby przewidzieć przejście do Plazy bezpośrednio z dworca. Mieszkam w odległości ok. 500m - wolę w sąsiedztwie centrum usługowe w zamian odlewni fakora.

 • Walciesie
  Gość
  2015-09-26 14:14:04
  Właśnie mnie doszły informacje, ze inwestycja wisi na włosku, przez grupkę malkontentów z bocznej uliczki. To na pewno jakies pisiory którym nigdy nic nie pasuje i najlepiej gdyby było sredniowiecze...

 • ak
  Gość
  2015-09-28 20:47:00
  Jestem przeciwna budowie kolejnego centrum handlowego. W tym mieście nie ma nic oprócz supermarketów, hipermarketów, centrów handlowo- rozrywkowych itd. Lepiej stwórzcie w tym miejscu park,żeby ludzie z osiedla mieli gdzie iść na rodzinny spacer w niedziele. Nie każdy lubi spędzać czas w marketach...... • niechceplazy
  Gość
  2015-09-28 20:51:19
  Po co kolejne centrum w takim biednym mieście jak Łódź? Ciekawe kto tam pójdzie?

 • do "niechceplazy"
  Gość
  2015-09-29 10:45:05
  Kolejny raz proszę by nie robić z Łodzi miasta biedy i ubóstwa a centrum handlowo-rekreacyjne ma być wybudowane przez prywatnego inwestora więc proszę się nie martwić "kto tam pójdzie" ! Nasze miasto musi się zmieniać wychodząc z wieloletniego zacofania a nie tworzyć skansen z rozpadającymi się kamienicami i fabrykami pozarastanymi chwastami służąc za wysypiska śmieci ...

 • Gosc L
  Gość
  2015-10-01 20:27:49
  Nareszcie moze Chojny przez wybudowanie Plaza bedzie bardziej atrakcyjne ,ta okolica jest jak wies ,nic tutaj nie ma ,nic nie mozna kupic ,trzeba jechac tramwajem po warzywa lub mieso ,nie ma kina nie ma nic ,nie rozumiem ludzi ktorzy sa przeciwni tej inwestycji powinnismy sie cieszyc a nie krytykowac.Czekam z niecierpliwoscia na Plaza Chojny!,!!!!!

 • Gość
  Gość
  2015-10-14 09:31:26
  Miło , że w Łodzi zachodzą zmiany i to blisko gdzie ja mieszkam :)

 • autor autor
  Gość
  2015-11-05 12:58:52
  Jaki związek ma ulica Warneńczyka z Centrum Plaza?
  Mieszkańcom ul. Warneńczyka wydaje się że będą tamtędy ciężarówki jeździć? Co za bzdura. Centrum powstaje od strony północnej, tam gdzie teraz jest wielki chlew i bałagan. Mieszkańcy przyzwyczaili się do życia w bałaganie i taki stan ich zadowala?

 • dramat
  Gość
  2015-11-05 15:49:14
  Jak słyszę opinie "kto tam pójdzie" to nie wierze, że ktoś w tych czasach może tak napisać. Jest to prywatny inwestor - jego fundusze i najważniejsze jego sprawa. Jeśli działa zgodnie z prawem, to tylko życzę powodzenia.
  Proszę nie martwcie się o NIE swoje pieniądze. Ja nie jestem bywalcem centrum handlowego ale jeśli trochę ładniej będzie wyglądał okolica to jestem "za".

 • łodzianin
  Gość
  2015-11-05 17:16:16
  Niestety żyje jeszcze wiele takich ludzi, którzy myślą jak w "średniowieczu". Łódź potrzebuje zmiany. Ale miejmy nadzieje, że w końcu okolica zmieni się na lepsze bo nikt mi nie wmówi, że obecnie jest dobrze i ładnie to wygląda ;)

 • Gosc L
  Gość
  2015-11-09 22:46:51
  Prosze o informacje ,kiedy zacznie sie budowa i kiedy bedzie otwarcie.

 • Lulu
  Gość
  2015-11-10 13:19:08
  czekamy na otwarcie !

 • sens
  Gość
  2015-12-07 10:35:04
  Nie kumam tych marudzeń o to centrum - przeszkadza wam zagospodarowany teren natomiast nie przeszkadza wam stara niszczejąca fabryka i krzaki w których można znaleźć wylęgarnie żuli i ćpunów.

  Polakowi nie dogodzisz

 • sens
  Gość
  2015-12-07 10:37:09
  @onie - mów za siebie i nie wypowiadaj się za innych. Ja tam sobie życzę to centrum i też mieszkam niedaleko.

 • łodzianin
  Gość
  2015-12-07 20:04:44
  Gdyby już Plaza powstała (na co liczę) to jestem pewny, że przez ul.Warneńczyka nie byłoby żadnego dojazdu do galerii tylko raczej a raczej na pewno koło dworca autobusowego Łódź Chojny, więc zupełnie z drugiej strony,a do osób, co mówią, że w Łodzi pełno galerii - proszę zobaczyć do troche mniejszego Poznania, Wrocławia - tam jest ich kilka więcej i następne są w budowie i ludzie nie robią z tego wielkiego problemu i nie blokują inwestycji tak jak w Łodzi, bo wielka bida z nędzą i nikt nie będzie kupować. Autostrady i drogi ekspresowe, magazyny/fabryki, nowe biurowce i właśnie duże galerie handlowe spowodują, że ludzie raczej będą przyjeżdżać do Łodzi niż z niej wyjeżdżać a bezrobocie będzie na bardzo niskim poziomie. Dam na to 5 lat ;)

 • Gosc L
  Gość
  2015-12-19 23:21:22
  Kiedy w koncu rozpocznie sie budowa ,dlaczego to tak dlugo trwa , czekam i czekam a na placu nic sie nie dzieje. Prosze napiscie cos , nie moge juz patrzec na to zlomowisko ! Ladna mi wizytowka Lodzi !

 • Centrum
  Gość
  2015-12-22 23:34:22
  BUDUJCIE 60CIO KONDYGNACYJNE WIEŻOWCE I CENTRA HANDLOWE TAK TAK TAK STAWIAJCIE STARBUCKSY !

 • gosc L
  Gość
  2016-09-26 10:12:16
  Juz coraz blizej budowy,poszli po rozum do glowy,ze ta inwestycja jest bardzo potrzebna dla Zatorza Chojny.Oby jak najszybciej rozpoczeli budowe.Czekamy z niecierpliwoscia.

 • bobo
  Gość
  2016-10-05 15:40:49
  czekam i czekam

 • łodzianin
  Gość
  2016-10-30 14:27:02
  http://lodz.eska.pl/newsy/wlasciciel-fakory-wyburzyl-zabytek-by-postawic-centrum-handlowe-lodzianie-nie-pozwola/291074

  Niestety galerii nie będzie :( Myślę jednak, że jeżeli Expo 2022 się w Łodzi odbędzie (jest duża szansa, że tak) to miasto ruszy ostro do przodu z rozwojem i na pewno coś powstanie. Łódź jest większa od Wrocławia czy Poznania a galerii jest u nas mniej niż tam, więc zapotrzebowanie na pewno wymusi powstanie czegoś nowego ;)

 • bozenam
  Gość
  2017-02-08 12:27:53
  czekam kiedy bedzie?

 • Gigant
  Gość
  2017-02-09 12:31:09
  No przecież napisał ci łodzianin że nie będzie ... malkontenci wymusili zmiany w planie zagospodarowania i teraz będą mieli chlew obok Warneńczyka rozpadające się ruiny na dziesiątki lat ... także zapraszamy tam serdecznie wszystkich meneli z pozdrowieniami dla mieszkańców-protestantów ...

Ostatnie 3 wypowiedzi:


 • Gość
  Gość
  2020-07-30 14:44:12
  Warto by jeszcze pomyśleć o jakimś kinie, galerii, na zimowe wieczory jak znalazł. Pozdrawiam

 • Krystian
  Gość
  2020-12-02 12:51:54
  Wiadomo kiedy będzie otwarcie restauracji kfc? Już nie mogę się doczekać, aż będę mógł zamówić sobie wyśmienitego kurczaka ociekającego tłuszczem.

 • Gość
  Gość
  2020-12-03 12:29:40
  Jutro otwarcie. Czekaj pod drzwiami

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.