Łódź: Miał być Hilton, będzie kompleks biurowo-hotelowy


2015.04.07
Autor: radiolodz.pl
Inwestor, który kilka lat temu planował wybudować hotel Hilton u zbiegu ulicy Mickiewicza z aleją Kościuszki w Łodzi, ponownie przymierza się do zagospodarowania działki.

Jak podaje radiolodz.pl, obecnie inwestycja jest na etapie uzgadniania ostatnich pozwoleń na budowę. Na działce u zbiegu ulicy Mickiewicza z aleją Kościuszki, miałby powstać kompleks biurowo-hotelowy. Od strony alei Kościuszki inwestycja pełniłaby funkcję biurową, a od ulicy Mickiewicza funkcję hotelową. Chodzi o 4-gwiazdkowy hotel, który pomieścić ma 200 pokoi.

Pierwotnie w tym miejscu miał powstać hotel Hilton, jednak do realizacji inwestycji nie doszło, sprawa trafiła do sądu, a miasto w 2013 roku zawarło z inwestorem ugodę na kwotę 3 mln zł.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.