Inwestor z USA z nowym centrum w Łodzi zapowiada zatrudnienie nawet 1000 osób


2023.01.24
Autor: Piotr Maślak
Amerykańska firma Alorica Inc. ogłosiła wielkie plany rozwoju w Afryce i Europie, w tym w Polsce. Światowy lider w sektorze BPO, który zatrudnia 100 tys. pracowników na całym świecie, stworzy w Łodzi nawet 1000 nowych miejsc pracy.

Firma Alorica Inc. jest liderem w dziedzinie rozwiązań CX nowej generacji, w której ma już 24-letnie doświadczenie. Amerykański inwestor oferuje wsparcie w ponad 30 językach dla wielu branż, począwszy od usług finansowych, technologicznych, turystycznych i hotelarskich, aż do e-commerce i handlu detalicznego. Obecnie firma zatrudnia 100 tys. pracowników w 17 krajach.

W nowych planach rozwoju firmy znalazła się inwestycja m.in. w Łodzi, gdzie otwarte ma zostać nowe centrum amerykańskiego inwestora, w którym pracę znajdzie nawet 1000 osób. Otwarcie nastąpić ma w II kwartale bieżącego roku. Drugie nowe centrum firmy mieściło się będzie w Kairze.

Egipt i Polska przyciągnęły naszą uwagę jako silne rynki z bogatą bazą talentów. Nasze nowe przedsięwzięcia otworzą możliwość rozwoju zawodowego dla mieszkańców tych państw, a równocześnie pozwolą nam lepiej docierać do klientów w regionie
powiedział: Greg Haller, dyrektor naczelny Alorica

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.