Boho w Łodzi. Nowa inwestycja Echo Investment w Śródmieściu

2021.06.29

W bliskim centrum Łodzi firma Echo Investment zrealizuje nowe osiedle wielorodzinne z rozwiązaniami smart. Deweloper zaprezentował inwestycję Boho.

W sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi, przy ulicy Wodnej 17 wybudowane zostaną dwa budynki wielorodzinne na ponad 200 mieszkań - Boho. Inwestycja wyposażona zostanie w szereg rozwiązań Echo Smart.

Najnowsza inwestycja Echo Investment w łódzkim Śródmieściu składała się będzie z dwóch, 6-piętrowych budynków z mieszkaniami dysponującymi balkonami lub loggiami, a lokale na najniższej kondygnacji - ogródkami. Metraże mieszkań zostały rozplanowane od 28 do 95 metrów kwadratowych. W parterze zaplanowano lokale o charakterze handlowo-usługowym.

Wizytówką osiedla Boho mają być także dwa zielone dziedzińce z placem rekreacyjnym, miejscem na kino plenerowe i przestrzenią do relaksu. Nowi mieszkańcy ul. Wodnej 17 docenią zielone miejsca na sąsiedzkie pikniki i miejsce do uprawiania społecznego warzywniaka.

Osiedle dysponowało będzie ponadto wieloma rozwiązaniami Echo Smart, w tym systemu zarządzającego inteligentnym domem czy mobilny dostęp do drzwi, furtek, bram i windy. Na terenie inwestycji pojawi się również punkt odbioru przesyłek, rowerownia oraz ogólnodostępna ładowarka e-samochodów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.