Łódź - herb

Łódź

Współtworzyli
Grand Grand
28
AbC AbC
10
Miniaturka Apartamenty Marysińska

Apartamenty Marysińska
Łódź

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Marysińska
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017
Zakończenie budowy
2018 październik
Inwestor/deweloper
UniGrup Nieruchomości

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Kondygnacje podziemne
1

Opis

Budynek Apartamenty Marysińska został wybudowany w mieście Łódź, zlokalizowany przy ulicy Marysińskiej. Budowa budowli wystartowała w 2017, a zakończyła się w czwartym kwartale 2018 roku. Gmach jest projektem deweloperskim UniGrup Nieruchomości. Nieopodal znajdują się budynek Górnicza 2 i gmach Sfera 24 oraz powstaje gmach K3.

Ostatnio zmodyfikowano 2019-02-18 10:20:30

Powiązane firmy

Forum opinii Apartamenty Marysińska


 • Mieszkaniec
  Gość
  2019-06-01 19:35:16
  Wiele brakow a pracownicy kłamią jak z nut na każdy temat.

 • Gość
  Gość
  2019-06-18 18:59:45
  Mógłby Pan/Pani bardziej szczegółowo napisać coś więcej na temat tego dwelopera i relacji z pracownikami?

 • Piotr
  Gość
  2019-08-12 09:59:00
  Mieszkanie zaprojektowane w ciekawy sposób, rozkładowe, ustawne. W przypadku niektórych rozwiązań człowiek zastanawia się czy projektant to przewidział czy wyszło tak przypadkiem, ale naprawdę wyszło dobrze i ciekawie. Trudno teraz o dobry projekt, a tutaj akurat był.

  Mieszkania oferowane były w bardzo dobrej cenie, niewielki zadatek. Człowiek zastanawiał się czy to przypadkiem nie jest oszustwo, ale wszystko się potwierdziło. W cenie jedno miejsce parkingowe na mieszkanie i komórka (może trochę słaby rozmiar 1m x 3m).

  Z płatnością można było się dogadać i nie było żadnych problemów. Deweloper był skłonny zmodyfikować umowę zgodnie z sugestiami naszego prawnika, dzięki czemu mogliśmy spać spokojnie w oczekiwaniu na klucze.

  Wybudowane z dobrych materiałów, myślę tu chociażby o pustaku ceramicznym. Parking wykonano z płyt ażurowych, niektóre z nich są jeszcze dość chybotliwe i zapewne trudno się po nich chodzi w butach na szpilkach, jednak dzięki temu widać ziemię a nie tylko beton i beton.

  Usterki w mieszkaniu związane głównie z nierównościami ścian, posadzek nie stanowiły dla ekipy wykończeniowej problemu i zostały zniwelowane.

  Z ciekawych rozwiązań to w kuchni zastosowano dwa kanały wentylacyjne, dzięki czemu do jednego można bezpośrednio dołączyć okap, a na drugim zamontować kratkę wentylacyjną. Do kuchni doprowadzono przewód trójfazowy do zasilenia płyty indukcyjnej.

  Opóźnienie w budowie było, jednak może to dziwić chyba tylko tych, którzy nigdy nie uczestniczyli bądź nie obserwowali żadnej budowy.

  Kontakt z deweloperem dobry, starano nam się odpowiedzieć na każdą prośbę. Zarówno przed podpisaniem umowy, w trakcie budowy jak i po przekazaniu kluczy,

 • shame
  Gość
  2019-09-22 18:10:05
  Warto się kilka razy zastanowić przed zakupem ich nieruchomości, a najlepiej podpytać kogoś kto już od nich zakupił mieszkanie. Na osiedlu na którym mieszkam, od kilku miesięcy nie działa oświetlenie parkingu, przecieka dach, poziom komórek i garaży jest zawilgocony. Po utworzeniu przez nas wspólnoty i zatrudnieniu firmy zarządzającej nieruchomościami, okazało się że były tęż niejasności w naliczaniu opłat za mieszkanie. Teraz mimo, że mają obowiązek usunąć usterki, wcale nie mają zamiaru tego zrobić. Bardzo ciężko dogadać się z właścicielami firmy.
  Opinia z neta o tym deweloperze prowincjonalnym.

 • shame
  Gość
  2019-09-22 19:40:04
  Panienka która napisała tę opinię powyżej z loginem Piotr mija się z prawdą.Do tego poziom merytoryczny tego elaboratu na poziomie szkoły podstawowej.
  Apartamenty to nigdy nie będą (podobnie jak 90 % budowanych bloczysk bez polotu niczym nie rózniących się od budownictwa Prl poza tym że są nowe.Nie można postawić apartamentu w 2018/2019 roku za cenę ok 3800 pln mając na uwadze jakość wykonania (wraz z komórką i ogólnodostępnym miejscem postojowym.Ceny w segmencie Premium od 6 k do 9 k choćby na pobliskim Julianowie (Julianów Park/Awangarda)
  Jedyne pozytywy tej nieruchomości to działka która dawno powinna być zabudowana choć przy umiarkowanie głośnej ulicy Marysińskiej z jednej strony sporo zieleni od zachodu i budynek nie jest postawiony na siłę choć standard bardzo niski.Wygląda lepiej z zewnątrz niżw środku.Zaleta to budowa nie z silikatu oraz to ze są dwie windy które wcale przy 3 piętrach wysokości nie musiały być instalowane.Blisko przystanki autobusowe , znacznie dalej do komunikacji tramwajowej. Okna pcv wykończone tę samą drewnopodobną okleiną od wewnątrz.
  a teraz wady:
  Dla każdego lokalu – domu zostanie przydzielona komórka lokatorska. Miejsca parkingowe bezpłatne, ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców budynku. to zapis ze strony inwestycji.
  Brak własnych garaży / miejsc podziemnych . ten plac od południa to miejsca z których może korzystać każdy na zasadzie kto pierwszy pracownik zatrudniony obok lokator tej posesji czy jego gość lub obcy mieszkaniec tej patologicznej części Marysina.Miejsca postojowe przed budynkiem nie mają żadnych blokad ani stosownych zapisów w Kw lokalu/gruntu wiec są dla każdego obywatela dostępne.Mieszkaniec nie ma żadnych praw do tego by być uprzywilejowanym w tym zakresie.
  Brak ogrodzenia
  Brak wykończenia pomieszczenia na odpady (śmieci leżą luzem obok miejsc postojowych.
  Biedne wykończenie gresem klatek schodowych i brak poza podłogą wykończenia ścian przy styku z podłogą.
  Bardzo małe metraże pokojów dziennych (omyłkowo nazwanych salonami) w M3 tylko 16 mkw jak kiedyś .
  dwa kanały wentylacyjne Panie Piotrze to standard od dekady..
  W jakim celu w sierpniu 2019 roku angażowano prawnika do weryfikacji umowy jak budynek stoi od kilku miesięcy i żadnego ryzyka nieoddania nieruchomości do użytku już nie było. Opóźnienia w budowie to akurat częsta przypadłość deweloperów.
  Trójfazowe gniazdo musi być bo jak nie ma gazu to nie byłoby możliwości podłączenia płyty ceramicznej.To żadna zaleta tylko konieczność.
  Są projekty znacznie ciekawsze .Architektonicznie nic odkrywczego .
  Balkony tak przedzielone ze są jak wspólne d;a sąsiadujących dwóch mieszkań co powoduje brak intymności .Parterowe lokale są tak nisko iż do lokalu może wtargnąć każdy obcy.Mieszkania dla ubogich.

 • Gość
  Gość
  2019-10-05 19:57:12
  Czy ktoś nabył już nieruchomość od tego dewelopera i może podzielić się informacjami, czy dużo jest jakichś rażących fuszerek? Nie chodzi mi o drobne kwestie typu regulacja okien czy drzwi, a bardziej o jakieś przecieki, zacieki czy grzyb itp. powstałe przez nieprzestrzeganie zasad sztuki budowlanej. Będę wdzięczny za informacje, jak później wygląda usuwanie przez dewelopera ewentualnych usterek, czy robi problemy czy nie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.