Miniaturka Apartamenty Adamieckiego

Apartamenty Adamieckiego
Łódź

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Widzew
Otaczające ulice
Adamieckiego
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2020
Zakończenie budowy
2022 kwiecień
Inwestor/deweloper
GT Factory Group

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
51

Opis

Budynek Apartamenty Adamieckiego został zbudowany w Łodzi w obszarze dzielnicy Widzew przy ulicy Adamieckiego. Budowa budowli wystartowała w 2020, a dobiegła końca w kwietniu 2022 roku. Deweloperem inwestycji jest spółka GT Factory Group. W odległości 969 metrów zbudowane zostanie Osiedle Stacja Augustów, 1.157 km. dalej znajduje się Park handlowy Vendo Park, a 1.211 km. dalej znajduje się Apartamentowiec Apartamentowiec Panoramika.

Ostatnio zmodyfikowano 2022-04-12 09:33:38

Powiązane firmy

Forum opinii Apartamenty Adamieckiego


 • ciekawy
  Gość
  2021-02-18 10:21:46
  Co myślicie o tej inwestycji? Wydaje się ciekawa, dobra lokalizacja. Niepokoi tylko linia wysokiego napięcia za oknami, czy to może mieć negatywny wpływ na zdrowie?

 • ŁDZ
  Gość
  2021-02-18 19:33:39
  Zapytaj dewelopera, może będą chować w ziemi linie energetyczna albo przebudowywać.

 • gosc
  Gość
  2021-02-18 21:07:04
  Nie polecam, przestrzegam, zalecam ogromną ostrożność.
  W moim przypadku mam pretensje nie do dewelopera czy do Pani Anny M., która jest czołową twarzą GT Factory, osobą kontaktującą się z klientami od początku, lecz do samej siebie, że za bardzo duże pieniądze i powierzone GT Factory zaufanie stałam się nie tyle klientem, co polem do uskuteczniania przez Panią Annę jej niekompetentnych działań, wprowadzenia aż trzykrotnie w błąd w kwestiach znaczących dla podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości, również wartościowych i kosztowych (w stylu miało być tak, ale jest inaczej i „nie pamiętam, żebym coś takiego mówiła”).
  Zamiast cieszyć się mieszkaniem zakupionym za dorobek życia (ceny w GT Factory nie są małe), w efekcie mam całkowity niesmak, irytację i poczucie nieuczciwości ze strony dewelopera, którego, z uwagi na bycie reprezentowanym przez Panią Annę i kontakt z nią całkowicie z nim utożsamiam.
  Dodam jednocześnie, że zarówno Kierownik Budowy Pan Grzegorz, jak i Inżynier Pan Albert to osoby, które w mojej ocenie naprawdę solidnie i uczciwie pracują na wizerunek GT Factory, jednakże sposób, w jaki postępuje Pani Anna, a jaki w moich kategoriach jest daleki od rzetelności w sprzedaży, w moich oczach całkowicie skreśla dewelopera niezależnie od ich wysiłków.
  Jeśli ktoś mimo wszystko zdecyduje się na współpracę z GT Factory, mogę doradzić dokładne sprawdzenie opinii wśród obecnych lokatorów osiedli (zgodnie z moją wiedzą nie jestem jedyną ofiarą amnezji Pani Anny), prowadzenie każdej komunikacji w obecności świadków, kierowanie choćby najdrobniejszych pytań na piśmie i najlepiej z kopią do właścicielki firmy (przy czym uwaga: w tym przypadku precyzja to podstawa) i oddania się uspokajającym medytacjom przy odbiorze mieszkania, gdy okaże się, że jednak „miało być inaczej”.
  Kto chce kupić od nich mieszkanie to zapraszam do Apartamentów Zagajnikowa 41 ,proszę sprawdzić na stronie i porównać z rzeczywistością, Budynek A oddany w czerwcu ( odbiory miały być w marcu),mozna wejsc i zobaczyc w jakim są stanie korytarze, przy wejściu stan dewloperski, tak wygląda nowy apartamentowiec,nie polecam .

 • marek
  Gość
  2021-02-19 14:58:20
  a można dowiedzieć się więcej szczegółów? W jakich tematach było to wprowadzanie w błąd? Jakie to decyzje się zmieniły, co nie tak było z kontaktem?

 • ŁDZ
  Gość
  2021-02-19 16:51:24
  @Marek ktoś skopiował terść opinii z Google dot. Dewelopera.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.