Partner Google'a wybuduje dwa biurowce w Toruniu


2022.05.09
Autor: Urbanity.pl
W sąsiedztwie Urzędu Miasta Torunia wybudowane zostaną dwa nowoczesne budynki biurowe firmy informatycznej Pikseo.

Pikseo to firma z Bydgoszczy, która jest partnerem międzynarodowej korporacji Google i specjalizuje w prowadzeniu kampanii marketingowych w Internecie. W swoim portfolio ma pozycjonowaniu stron, wprowadzaniu reklam do social mediów oraz innych portali internetowych.

Firma informatyczna podjęła decyzję o budowie dwóch nowoczesnych biurowców w Toruniu. Inwestycja zrealizowana zostanie w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Torunia, na działce przy ulicy Pod Dębową Górą. Przedsięwzięcie zakłada budowę dwóch budynków biurowych, a w jednym z nich mieściła się będzie sowa siedziba Pikseo. Drugi biurowiec zostanie zagospodarowany pod przestrzeń biznesową dla innych firm na wynajem.

W nowych toruńskich biurowcach znajdzie się przestrzeń biurową do kreatywnej pracy typu open space oraz wydzielone gabinety. Ponadto zaplanowano pomieszczenia socjalne dla pracowników, pomieszczenia do wypoczynku czy spotkań. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia BUKA Architektura z Torunia, a z inwestorem współpracuje toruńskie Centrum Wsparcia Biznesu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.