Wyjątkowy projekt w samym sercu Bydgoszczy. Inwestycja Nowy Port


2022.04.15
Autor: Urbanity.pl
Naprzeciwko Opery Nova, przy bulwarach nad Brdą, w sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej i Starego Miasta - tak swoją inwestycję Nowy Port w Bydgoszczy zachwala firma AWZ Deweloper.

Nowy Port to flagowa inwestycja mieszkaniowa AWZ Deweloper w Bydgoszczy, która może całkowicie zmieni oblicze części Śródmieścia. Osiedle, które powstaje naprzeciwko Opery Nova oferuje luksusowe apartamenty pod najbardziej prestiżowym adresem w mieście.

Obecnie w budowie znajduje się pierwszy etap inwestycji, a wykonawca realizuje już drugie piętro budynku. Parter i piętro są już wykonane w 100 proc., co sprawia, że można już zauważyć zarysy lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych. Rozpoczęły się także prace związane z pierzeją od strony ul. Obrońców Bydgoszczy, która uzupełniona zostanie o nowe, trzypiętrowe budynki.

Na terenie inwestycji między ulicami Marszałka Focha, Marcinkowskiego i Obrońców Bydgoszczy pojawił się także trzeci dźwig, który obsłuży m.in. odbudowę dawnej fabryki narzędzi - Befana, z której udało się zachować jedynie elewację frontową, która miała najciekawszy detal.

Nowy Port w Bydgoszczy to inwestycja, która docelowo składała się będzie z kilkunastu budynków, w których znajdzie się około 700 mieszkań. W ramach osiedla powstaną cztery wyższe budynki o wysokości 36 metrów, z których w budowie znajdują się dwa z nich. Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci z pracowni BBGK Architekci.

Inne wiadomości o Nowy Port, AWZ Deweloper

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.