Pierwsze elastyczne biura na wynajem w Bydgoszczy

2020.11.25

Pod koniec pierwszego kwartału 2021 roku w Bydgoszczy pojawi się pierwsza w mieście inwestycja typu flex office. Elastyczne biura na wynajem zlokalizowane będą w biurowcu Preludium.

Chillispaces.com, który jest obecnie jednym z liderów rynku flex office w Polsce, wchodzi do Bydgoszczy. Firma jest siecią biur elastycznych posiadająca osiem lokalizacji w Krakowie i Łodzi o łącznej powierzchni ponad 16 000 mkw., mieszczących ponad 2200 stanowisk pracy. W procesie wyboru lokalizacji najemcy doradzała firma Savills.

Pod koniec I kwartału 2021 roku sieć udostępni najemcom elastyczne biura w nowym biurowcu Preludium w Bydgoszczy. To pierwsza inwestycja typu flex office w mieście. W specjalnie zaprojektowanej przestrzeni na 1 500 mkw. zaplanowano m.in. 267 stanowisk pracy, 14 sal konferencyjnych, strefę chillout i bar.

Biurowiec Preludium zlokalizowany jest u zbiegu ul. Jagiellońskiej i Trasy Uniwersyteckiej.

Na przełomie marca i kwietnia 2021 roku Chillispaces.com otworzy swoje drugie po Łodzi biuro w centralnej i północnej Polsce. Do II kwartału przyszłego roku portfolio sieci elastycznych biur zwiększy się do 11 lokalizacji w pięciu miastach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.