Metropolitan Office Bydgoszcz - trwają prace projektowe

2016.01.21

Najprawdopodobniej jeszcze w pierwszym półroczu 2016 roku ruszą prace konstrukcyjne najnowszej inwestycji Carrefour i White Star Real Estate - Metropolitan Outlet w Bydgoszczy. Ruszyły właśnie prace projektowe obiektu, który oddany zostanie do użytku w 2017 roku.

Metropolitan Outlet Bydgoszcz powstanie na miejscu obecnej galerii handlowej przy alei Jana Pawła II. Budynek dysponował będzie powierzchnią najmu na poziomie 11 500 mkw., na której znajdzie się ponad 60 markowych sklepów i punktów outletowych. Wiadomo, że głównym operatorem spożywczym pozostanie hipermarket Carrefour, który również zostanie poddany gruntownej przebudowie i modernizacji.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma doradcza JLL oraz White Star Real Estate.

Ronan Martin, Wiceprezes Zarządu Carrefour Polska ds. Ekspansji i Centrów Handlowych, podkreśla:

Prace nad bydgoską inwestycją są intensywne i przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Po skompletowaniu całości dokumentacji rozpoczniemy procedurę starania się o pozwolenie na budowę. Prace konstrukcyjne chcemy rozpocząć jeszcze w I półroczu 2016, aby w następnym roku powitać już pierwszych gości nowego centrum wyprzedażowego Metropolitan Outlet Bydgoszcz.


Metropolitan Office w Bydgoszczy po przebudowie będzie dostępny dla klientów w pierwszej połowie przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.