Pod Bydgoszczą powstaje kolejny park magazynowy od Panattoni

2022.02.22

W podbydgoskiej miejscowości Lisi Ogon w gminie Białe Błota trwa budowa parku logistycznego Panattoni Park Bydgoszcz IV, który docelowo zaoferuje ponad 110 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Panattoni buduje już czwarty park w okolicach Bydgoszczy. Tym razem w miejscowości Lisi Ogon w gminie Białe Błota powstaje nowy kompleks, który składał się będzie z budynków o łącznej powierzchni ponad 110 000 m kw. Jeden z nich w całości zajmie Belma Accessories Systems.

Najemca to polska spółka należąca do grupy kapitałowej Kurkus Holding. Belma Accessories Systems zajmie obiekt o powierzchni 20 500 mkw., który oddany zostanie do użytku na przełomie drugiego i trzeciego kwartału tego roku. BAS będzie miał do dyspozycji część magazynową - 12 000 m kw. Blisko 7 000 m kw. przeznaczono pod produkcję, a ok. 1 600 m kw. na biura. Obiekt dodatkowo zostanie wyposażony w sprężarkownie i stacje ładowania wózków.

W pierwszej kolejności w ramach Panattoni Park Bydgoszcz IV gotowy będzie obiekt o powierzchni 62 000 m kw., który zapełni się najemcami w drugim kwartale br. Budowa ostatniego obiektu - o powierzchni ok. 30 000 m kw. - ruszy wkrótce.

Bydgoszcz rośnie na magazynach. To już kolejna inwestycja Panattoni w rejonie Bydgoszczy. Do tej porydeweloper stworzył tu – w ramach parków i obiektów typu BTS – ponad 265 000 m kw. powierzchni dystrybucyjno-magazynowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.