Knight Frank zarządcą DH Supersam w Katowicach

2015.09.15

Świadcząca kompleksowe usługi doradcze firma Knight Frank została wybrana przez Griffin Real Estate na zarządcę katowickiego Domu Handlowego Supersam. Podpisana umowa to kontynuacja współpracy między firmami przy tym obiekcie, która rozpoczęła się w 2014 r. zleceniem z zakresu asset management na przygotowanie DH Supersam do otwarcia wraz z opracowaniem jego długoterminowej strategii promocyjnej.

Budowanie wartości nieruchomości jest procesem rozłożonym w czasie i wymaga kompleksowego podejścia. Wciąż jednak niewielu inwestorów korzysta w dłuższym okresie z usług doświadczonych asset managerów. Jest nam zatem niezmiernie miło, iż firma Griffin powierzyła nam kolejne zadanie, czyli zarządzanie centrum, które 8 października otworzy swoje drzwi dla klientów


- mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor Działu Retail Asset Management w Knight Frank.

Funkcję dyrektora DH Supersam objęła Grażyna Morawiec-Jóźwicka, ekspert Działu Retail Asset Management Knight Frank, posiadająca ponad 14 lat doświadczenia na rynku nieruchomości handlowych.

DH Supersam o łącznej powierzchni handlowo-usługowej blisko 23 000 m kw. jest zlokalizowany w samym centrum Katowic, w miejscu dawnej hali targowej. Na trzech poziomach handlowych będzie około 80 sklepów i punktów usługowych. Klienci będą też mogli skorzystać z centrum fitness oraz parkingu naziemnego, oferującego około 400 miejsc na trzech kondygnacjach. Ponadto w budynku przewidziano około 5 000 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia.

Zakres wcześniejszej współpracy Knight Frank z Griffin Real Estate obejmował przygotowanie do otwarcia DH Supersam wraz z opracowaniem i realizacją budżetów OPEX i MAREX, organizację przetargów na usługi serwisowe dla obiektu, zatrudnienie i szkolenie zespołu, stworzenie i wdrożenie procedur dla budynku, przygotowanie kampanii otwarcia oraz stworzenie 3-letniej strategii promocji centrum.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Plac Unii City Shopping, Dom Handlowy Supersam, Knight Frank

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.