Koszalińska Emka większa o 15 tys. mkw


2012.03.28
Autor: Eurobuild
Inwestor Galerii Emka w Koszalinie - brytyjski fundusz LCP Properties - poinformował o planach rozbudowy obiektu o 15 tys. mkw. Po zakończeniu prac budynek będzie liczył łącznie 30 tys. mkw.

Liczba sklepów zwiększy się ze 100 do 120, a liczba miejsc parkingowych wzrośnie do 1090 (obecnie jest ich 550). Inwestycja zakończy się w trzecim kwartale 2014 roku.

Wyłącznym agentem komercjalizującym obiekt jest Jones Lang LaSalle. Firma będzie również świadczyć usługi doradcze w procesie tzw. remodelingu istniejącej części inwestycji.

Komentarze


  • ...
    Gość
    2012-03-28 17:03:46
    teraz już tylko atrium koszalin, do emki już sie nie chodzi ;P xD rozbudowa może i by pomogła ale niech dadzą popularne zagraniczne sieciówki, najgorsze było usunięcie skałek , nie mogę się doczekać kiedy wybudują aquapark w koszalinie podobno w 2 kwartale tego roku jupi ;P

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.