Najwyższy biurowiec Metropolii GZM z dużym polskim bankiem oraz szwajcarską firmą
Największy bank komercyjny w Polsce oraz wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sprzętu komunalnego ze Szwajcarii to nowi najemcy kompleksu biurowego .KTW w centrum Katowic.
Do grona najemców kompleksu .KTW w sąsiedztwie katowickiego Spodka dołączyły PKO Bank Polski, największy bank komercyjny w Polsce, oraz Aebi Schmidt, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sprzętu komunalnego oraz usług związanych z oczyszczaniem i odśnieżaniem powierzchni komunikacyjnych, rozwijający swoje centrum usług biznesowych. Podpisanie umów z nowymi najemcami oznacza, że najwyższy biurowiec Metropolii GZM ma skomercjalizowane 28 000 mkw. powierzchni biurowej.
Lider polskiego sektora bankowego PKO Bank Polski otworzył swoje biuro w .KTW II na początku marca br. Największy bank komercyjny w Polsce zajmuje biura zlokalizowane na 26. piętrze wieżowca, gdzie prowadzona jest obsługa klientów bankowości prywatnej. Z kolei na parterze w lokalu usługowym o powierzchni 160 mkw. bank świadczy obsługę klientów detalicznych.
W październiku do biurowca .KTW II wprowadzi się firma Aebi Schmidt ze Szwajcarii, która w 16 krajach prowadzi własną sieć sprzedaży i serwisu, a w 90 państwach jest reprezentowana przez renomowanych dystrybutorów. Nowy najemca, który zajmie biura na 26. piętrze .KTW II specjalizuje się w dostarczaniu pługów, zamiatarek, posypywarek, a także innych zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, pozwalających na utrzymanie czystej oraz bezpiecznej infrastruktury drogowej oraz lotniskowej. W Polsce Aebi Schmidt ma siedzibę w Kielcach
Biurowiec .KTW II oferuje łącznie 40 000 mkw. przestrzeni biurowej do pracy, a także 2 100 mkw. powierzchni pod działalność handlowo-usługową na parterze i pierwszym piętrze. Wieżowiec oddany został do użytku w listopadzie 2022 roku.
Do grona najemców kompleksu .KTW w sąsiedztwie katowickiego Spodka dołączyły PKO Bank Polski, największy bank komercyjny w Polsce, oraz Aebi Schmidt, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sprzętu komunalnego oraz usług związanych z oczyszczaniem i odśnieżaniem powierzchni komunikacyjnych, rozwijający swoje centrum usług biznesowych. Podpisanie umów z nowymi najemcami oznacza, że najwyższy biurowiec Metropolii GZM ma skomercjalizowane 28 000 mkw. powierzchni biurowej.
W październiku do biurowca .KTW II wprowadzi się firma Aebi Schmidt ze Szwajcarii, która w 16 krajach prowadzi własną sieć sprzedaży i serwisu, a w 90 państwach jest reprezentowana przez renomowanych dystrybutorów. Nowy najemca, który zajmie biura na 26. piętrze .KTW II specjalizuje się w dostarczaniu pługów, zamiatarek, posypywarek, a także innych zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, pozwalających na utrzymanie czystej oraz bezpiecznej infrastruktury drogowej oraz lotniskowej. W Polsce Aebi Schmidt ma siedzibę w Kielcach
Biurowiec .KTW II oferuje łącznie 40 000 mkw. przestrzeni biurowej do pracy, a także 2 100 mkw. powierzchni pod działalność handlowo-usługową na parterze i pierwszym piętrze. Wieżowiec oddany został do użytku w listopadzie 2022 roku.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-27 13:05:51
Nowe perony, tunel i windy. Stacja Białystok po kompleksowej przebudowie
-
2026-06-26 14:27:06
Finał wielkiej metamorfozy centrum Warszawy. Efekty są już dobrze widoczne
-
2026-06-26 11:54:59
Tak zmienia się historyczna zajezdnia w Poznaniu. Powstają mieszkania, restauracje, foodhall
-
2026-06-26 10:44:18
Budimex przejął teren pod realizację fundamentów nowego lotniska pomiędzy Łodzią a Warszawą
-
2026-06-26 06:43:16
W Łodzi trwają przygotowania do drążenia najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce
-
2026-06-25 10:15:35
Dawna Galeria Lubelska zmienia się w nowoczesny kompleks handlowo-rekreacyjny
-
2026-06-25 10:00:55
Globalna firma technologiczna wybrała 10-piętrowy biurowiec w centrum Wrocławia
-
2026-06-25 09:13:09
Nad Odrą rusza kolejny etap dużego projektu. Powstanie także tunel pod linią kolejową
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra