Sprzedane zostało centrum handlowe Sfera


2015.12.04
Autor: Urbanity.pl
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield doradzała firmie CBRE Global Investors przy zakupie Centrum Handlowego Sfera o powierzchni 61 900 mkw. w Bielsku-Białej.

Centrum Handlowe Sfera to obiekt wielofunkcyjny zlokalizowany w centrum Bielska-Białej, na Podbeskidziu, w południowej części kraju. Jego atutem jest korzystna lokalizacja w pobliżu dworca PKP oraz wysoki wskaźnik wynajęcia powierzchni wynoszący 97,2%. Z

Centrum Handlowe Sfera jest dominującym w regionie centrum handlowym. Została wybudowana w dwóch etapach, ukończonych w 2001 r. i 2009 r., zgodnie z najwyższymi standardami oraz nowoczesnymi i przyjaznymi rozwiązaniami architektonicznymi. Oferuje ok. 61 878 mkw. powierzchni najmu brutto (GLA) na trzech piętrach w części handlowej. Wśród najemców galerii znalazły się międzynarodowe marki odzieżowe, takie jak H&M, C&A, New Yorker, KappAhl, Zara, Massimo Dutti, Bershka, Pull & Bear i Stradivarius. Odwiedzający centrum handlowe Sfera mogą także skorzystać z 7-salowego multipleksu Helios oraz kręgielni. Obiekt oferuje także 2427 mkw. powierzchni biurowej. Powstał tu również hotel Qubus oferujący 122 pokoje oraz parkingi na 2068 samochodów.

W transakcji CBRE Global Investors reprezentowały firmy Cushman & Wakefield, Linklaters i CBRE Building Consultancy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.