Otwarcia i rozbudowy w Galerii Sfera na początku 2014 roku


2014.02.07
Autor: Urbanity.pl
Galeria Sfera dynamicznie rozpoczęła nowy rok. W najbliższych planach są otwarcia salonów nowych najemców, a także reorganizacje i rozbudowy sklepów. 11 lutego w Galerii Sfera zostanie otwarte biuro podróży ITAKA. Dzięki autorskim programom wycieczkowym i bogatej bazie miejscowości wypoczynkowych biuro zajmuje ugruntowaną pozycję lidera na polskim rynku turystycznym.

W lutym zostanie także otwarta kawiarnia Mozart. Będzie się ona wyróżniała się nie tylko ofertą, ale również wystrojem i obsługą. W lokalu o powierzchni 120 m? klienci poczują prawdziwie wiedeńską atmosferę.

W marcu w Galerii Sfera zostanie otwarty salon marki Adidas. Będzie zajmował powierzchnię 180,30 m2. Sklep będzie największym salonem marki w regionie. W ofercie sklepu będzie można znaleźć najpopularniejsze kategorie produktowe, m.in. running, football czy tenis oraz najsłynniejsze kolekcje marki, w tym kolekcję Adidas Originals oraz szeroki wybór produktów outdoorowych.

W połowie marca w lokalu o powierzchni 105 m2 planowane jest otwarcie salonu Giacomo Conti. Produkty marki skierowane są do mężczyzn dbających o swój wizerunek. W salonie będzie można nabyć garnitury biznesowe, płaszcze, kurtki, swetry, koszule, a także wytworny asortyment taki jak fraki, smokingi czy garnitury ślubne. Salony marki można znaleźć w ponad 30 miastach Polski. Sklep w Galerii Sfera będzie pierwszym w Bielsku-Białej.

18 stycznia po zmianie aranżacji otworzył się Inter Optyk. Salon zyskał na nowoczesności i powierzchni sprzedażowej. Dla klientów oznacza to znacznie większy wybór oprawek i innych dostępnych w salonie produktów oraz większy komfort kupowania. Już wkrótce klienci Galerii Sfera będą mogli robić zakupy w odnowionej Drogerii Natura. Sklep zostanie otwarty po przebudowie w połowie lutego na powierzchni 205 m2. W powiększonych wnętrzach (104 m2) od początku kwietnia będą mogli także kupować klienci marki Taboo. Na początku lutego w nowej lokalizacji będzie można natomiast skorzystać z drobnych usług w punkcie Leo.

Inne wiadomości o Galeria Sfera

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.