Trzeci budynek kompleksu Gwiazda Morza we Władysławowie


2017.01.16
Autor: Urbanity.pl
Trwa rozbudowa Resortu Gwiazda Morza we Władysławowie, który uzupełniony zostanie 4-gwiazdkowym budynkiem apart-hotelowym. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Iliard.

W 2013 roku oddano do użytku pierwszy budynek kompleksu Resort Gwiazda Morza, a dwa lata później kolejny. Obecnie trwa rozbudowa o 4-gwiazdkowy aparthotel, który swoją premierę będzie miał w pierwszym kwartale 2019 roku.

6-kondygnacyjny hotel zaoferuje 100 pokoi o zróżnicowanej aranżacji. 85 pokoi o powierzchni od 22 do 40 metrów kwadratowych, znajdujących się na kondygnacjach od 1 do 4 piętra, dwa apartamenty o metrażach 56 i 66 mkw., które mieściły się będą na czwartym piętrze oraz 13 Exclusive Serviced Apartments, o powierzchni od 36 do 58 mkw., znajdujących się na piętrze 2 i 3.

Pod budynkiem zaplanowano strefę z dwoma basenami, jacuzzi, saunarium oraz klub fitness i siłownię. W hotelu znajdzie się przeszklona ścianka wspinaczkowa, wiodąca ku górze przez cztery kondygnacje hotelu, której punkt szczytowy znajdzie się na otwartym tarasie widokowym hotelowego dachu. Poziom 2 i 3 zostanie zagospodarowany pod SPA.

Oddanie aparthotelu do użytku zaplanowano na I kwartał 2019 roku.

Inne wiadomości o Iliard Architecture & Project Management

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.