Wyjątkowa lokalizacja nowej inwestycji w sąsiedztwie plaży w Gdańsku. Rusza budowa Rezydencji Merwede


2022.09.26
Autor: Bartosz Motorek
Pomiędzy Parkiem im. Ronalda Reagana, a Parkiem Brzeźnieńskim, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży w Gdańsku ruszyła budowa prestiżowej inwestycji Rezydencja Merwede, która oferuje apartamenty z przeznaczeniem na wynajem.

Rezydencja Merwede to kameralna zabudowa z klasyczną bryłą, z której przyszli mieszkańcy będą mieli widok na plażę i Zatokę Gdańską. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży powstanie inwestycja o wysokim standardzie z apartamentami, które mogą zostać przeznaczone na wynajem. Operatorem jest firma INA Management, z kolei inwestorem spółka NDI Development.

W ramach inwestycji powstanie 4-kondygnacyjna zabudowa z dwoma poziomami zlokalizowanymi pod ziemią. Łącznie projekt zaoferuje 74 apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 26 do 155 mkw. Rezydencję Merwede cechować będzie stonowana kolorystyka – dominować tu mają odcienie bieli, szarości oraz drewna. W obiekcie dostępna będzie recepcja oraz dział służby pięter.

Operator budynku, który oferuje klientom możliwość skorzystania z elastycznych usług obsługi najmu krótko- oraz długoterminowego, zadecydował o włączeniu inwestycji do nowo powstającej sieci My Rest, przeznaczonej dla obiektów położonych w wakacyjnych i popularnych lokalizacjach w Polsce.

Oddanie do użytku rezydencji zaplanowano na I kwartał 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.