Nadmorska inwestycja przy parku Ronalda Reagana w Gdańsku. Widok na Zatokę Gdańską z 13-kondygnacyjnego apartamentowca


2022.10.13
Autor: Monika Kiereś
W gdańskiej dzielnicy Przymorze, w sąsiedztwie parku im. Ronalda Reagana i niecałe 900 metrów od plaży powstaje nowa, luksusowa inwestycja mieszkaniowa firmy NDI Development - Jagiellońska 13. Wśród udogodnień dla mieszkańców będą m.in. wyjątkowe części wspólne oraz taras widokowy na dachu. Sprzedaż apartamentów już trwa.

Jagiellońska 13 to najnowsza projekt deweloperski firmy NDI Development z Sopotu. W gdańskiej dzielnicy Przymorze powstaje 13-kondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 160 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 35 do 110 metrów kwadratowych. Budowa inwestycji rozpoczęła się wiosną br., a jej finał zaplanowano na 2024 rok. Deweloper prowadzi już sprzedaż apartamentów.

Przyszli mieszkańcy tej nadmorskiej inwestycji w Gdańsku będą mieli do użytku wiele udogodnień, w tym m.in. części wspólne: „coffe corner”, zielony ogród zewnętrzny, strefa rekreacyjna, czyli sala klubowa i bawialnia dla dzieci, a także recepcja, salka konferencyjna i poczekalnia. Wszystkie mieszkania posiadały będą loggię, dla której przewidziano możliwość instalacji szklanych przesłon przesuwnych. Mieszkańcy będą mogli się cieszyć widokiem na park im. Ronalda Reagana czy Zatokę Gdańską. Pod budynkiem znajdzie się 2-kondygnacyjna hala garażowa.

Przed budynkiem, od strony ulicy Jagiellońskiej powstanie niewielki plac, wokół którego skupione będą usługi oraz wejście główne. Zieleń otaczająca inwestycję zaprojektowano została w stylu łąkowo – wydmowym. W obiekcie zastosowana zostanie zróżnicowana elewacja. Duże przeszklenia z elementami z drewna będą w strefie usług i przestrzeniach ogólnodostępnych. Pozostałe elewacje będą w dwóch kolorach – bieli i graficie
powiedział: Bartłomiej Oset, wiceprezes NDI Development

Komentarze


  • Dar
    Gość
    2022-12-15 11:59:44
    mi jakoś bardziej przydało do gustu Sea Salt od Robyg - ciśniemy teraz... stawki są niezłe

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.