Finisz inwestycji Chlebova Apartamenty w Gdańsku. Zobacz wideo


2021.02.09
Autor: Urbanity.pl
Zbliża się termin zakończenia budowy inwestycji Chlebova Apartamenty, która zlokalizowana jest przy ulicy Wiosny Ludów 4, gdzie niegdyś mieściła się historyczna fabryka chleba – Germania Brotfabrik.

Na początku 2019 roku rozpoczęła się budowa inwestycji Chlebova Apartamenty, której deweloperem jest spółka NDI Development. Budynek powstaje na terenie, na którym w przeszłości znajdowała się historyczna fabryka chleba – Germania Brotfabrik. Historyczny charakter tego miejsca podkreślą liczne artefakty odzyskane ze starej fabryki, które zostaną wyeksponowane w holu wejściowym, korytarzach, we wnętrzach sal biznesowych oraz strefie fitness.

Chlebova Apartamenty przy ulicy Wiosny Ludów 4, w bliskim sąsiedztwie Motławy, to oprócz mieszkań, także strefa biznesu, sala fitness, lobby z recepcją, bawialnia dla dzieci, lokale usługowe czy taras dachowego z widokiem na Gdańsk. Prace nad budynkiem zmierzają do długo wyczekiwanego końca.

Zobacz wideo jak powstawał budynek Chlebova Apartamenty - Time Lapse

Inwestycja jest na końcowym etapie realizacji prac wykończeniowych wewnątrz budynku. Z kolei na zewnątrz pozostało wykonawcy jedynie wykończenie loggi w deski tarasowe oraz montaż szklanych i szczebelkowych balustrad. Najważniejszym kolejnym krokiem jest uruchomienie urządzeń instalacji sanitarnych i elektrycznych, przeprowadzenie testów oraz weryfikacja ich poprawnego działania

Mieszkania w Chlebova Apartamenty będą gotowe w drugim kwartale tego roku.

Komentarze


 • Sa
  Gość
  2021-02-10 13:25:09
  Gdzie masz to wideo baranie

 • aa
  Gość
  2021-02-10 14:38:14
  jest link

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.