Pierwszy Vendo Park na Pomorzu


2019.03.28
Autor: Urbanity.pl
W Bytowie otwarty został jedenasty park handlowy Vendo Park wchodzący w skład polskiego portfela inwestycyjnego Trei Real Estate GmbH.

U zbiegu ulic Przemysłowej i Ceynowy w Bytowie otwarty został park handlowy Vendo Park o powierzchni najmu na poziomie 2 900 metrów kwadratowych. Budowa inwestycji rozpoczęła się w sierpniu 2018 roku, a jej koszt wyniósł około 4 mln euro.

Park handlowy przy ulicy Przemysłowej 42 to pierwszy Vendo Park na Pomorzu. Na działce o powierzchni 0,8 ha powstał parterowy budynek, który w całości wynajęły popularne sieci. Wśród najemców znajduje się drogeria Rossmann, Media Expert, CCC, KiK oraz Pepco. W obrębie parku handlowego znajduje się parking samochodowy na ponad 100 miejsc.

Deweloper partycypował w kosztach przebudowy skrzyżowania ulic: Przemysłowej, Ceynowy i generała Wybickiego oraz budowy chodników i ścieżek rowerowych znajdujących się w sąsiedztwie inwestycji. W pobliżu Vendo Park Bytów wybudowany zostanie market budowlany Bricomarché

Spółka Trei do końca br., wybuduje jeszcze pięć tego typu obiektów: w Pułtusku, Ostrołęce, Łasku, Jaworze i Solcu Kujawskim.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.