Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu Mocha Tower, w ramach którego powstanie m.in. 85-metrowy wieżowiec
Osiedle Mocha Tower powstanie przy ulicy Ostrobramskiej na warszawskim Gocławiu. Jego najwyższy budynek będzie miał 25 pięter. Rozpoczęcie budowy planowane jest na III kwartał tego roku.
W całym osiedlu znajdzie się 376 mieszkań, najmniejsze będą miały 1 pokój i 26 m², najprzestronniejsze - 102 m² i 5 pokoi. Najatrakcyjniejsze lokale znajda się w części wysokościowej, liczącej 85 m., osiedla i będą posiadać, w zależności od lokalu, ogrody, loggie, balkony lub tarasy. Inwestycja Mocha Tower powstanie na działce przy ulicy Ostrobramskiej 65/67 w dzielnicy Praga Południe.
Autorami projektu jest stołeczna pracownia "LWS Architekci". Deweloper chwali się ponadprzeciętną wysokością mieszkań, która ma wynieść 2,70 m oraz faktem, że mieszkania znajdujące się od 18. pietra wzwyż otrzymają w standardzie system klimatyzacji. Dla pozostałych lokali instalacja urządzenia będzie opcjonalna - na życzenie klienta. W parterze znajdą się lokale usługowe, natomiast w dwupoziomowej hali garażowej będzie 437 miejsc parkingowych dla samochodów.
Budowa inwestycji ma rozpocząć się w III kwartale bieżącego roku. Deweloper prowadzi już sprzedaż mieszkań.
Całość osiedla będzie powstawać etapami. W pierwszej kolejności niższe budynki A i B - z zakończeniem budowy przewidzianym na III kw. 2027 roku. Pracę nad wieżowcem, czyli budynkiem C, mają zakończyć się w I kw. 2028 roku. Inwestorem projektu jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ostrobramska" z Warszawy.
W całym osiedlu znajdzie się 376 mieszkań, najmniejsze będą miały 1 pokój i 26 m², najprzestronniejsze - 102 m² i 5 pokoi. Najatrakcyjniejsze lokale znajda się w części wysokościowej, liczącej 85 m., osiedla i będą posiadać, w zależności od lokalu, ogrody, loggie, balkony lub tarasy. Inwestycja Mocha Tower powstanie na działce przy ulicy Ostrobramskiej 65/67 w dzielnicy Praga Południe.
Budowa inwestycji ma rozpocząć się w III kwartale bieżącego roku. Deweloper prowadzi już sprzedaż mieszkań.
Całość osiedla będzie powstawać etapami. W pierwszej kolejności niższe budynki A i B - z zakończeniem budowy przewidzianym na III kw. 2027 roku. Pracę nad wieżowcem, czyli budynkiem C, mają zakończyć się w I kw. 2028 roku. Inwestorem projektu jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ostrobramska" z Warszawy.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-27 13:05:51
Nowe perony, tunel i windy. Stacja Białystok po kompleksowej przebudowie
-
2026-06-26 14:27:06
Finał wielkiej metamorfozy centrum Warszawy. Efekty są już dobrze widoczne
-
2026-06-26 11:54:59
Tak zmienia się historyczna zajezdnia w Poznaniu. Powstają mieszkania, restauracje, foodhall
-
2026-06-26 10:44:18
Budimex przejął teren pod realizację fundamentów nowego lotniska pomiędzy Łodzią a Warszawą
-
2026-06-26 06:43:16
W Łodzi trwają przygotowania do drążenia najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce
-
2026-06-25 10:15:35
Dawna Galeria Lubelska zmienia się w nowoczesny kompleks handlowo-rekreacyjny
-
2026-06-25 10:00:55
Globalna firma technologiczna wybrała 10-piętrowy biurowiec w centrum Wrocławia
-
2026-06-25 09:13:09
Nad Odrą rusza kolejny etap dużego projektu. Powstanie także tunel pod linią kolejową
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra