Miniaturka Osiedle Willanovia

Osiedle Willanovia
Warszawa

Mapa

Informacje

Otaczające ulice
Pałacowa, Wiedeńska, Marcepanowa
Kod pocztowy
02-962
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2015 październik
Zakończenie budowy
2017 maj
Inwestor/deweloper
Mota-Engil Real Estate

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
2
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia użytkowa
9500 m2
Lokale mieszkalne
67

Opis

Osiedle Willanovia to warszawski gmach przy Pałacowej, WIedeńskiej, Marcepanowej. Budowa budynku mieszkalnego rozpoczęła się w październiku 2015, a dobiegła końca w drugim kwartale 2017 roku. Użytkowa powierzchnia tego dwukondygnacyjnego obiektu mieszkalnego sięga blisko 10 tys. m.kw.. Inwestycja ta jest projektem spółki Mota-Engil Real Estate Management, jego projekt powstał w pracowni Usługi Inżynieryjne PROMIR, natomiast generalnym wykonawcą jest firma budowlana Mota-Engil Polska. W odległości 264 metrów znajduje się osiedle mieszkalne Rezydencje Pałacowe, 463 metrów dalej znajduje się Osiedle Kapriola, a 956 metrów dalej znajduje się zespół budynków biurowych Robyg Business Center.

Informacje dodatkowe

  • inwestycja obejmuje budowę osiedla mieszkaniowego, w którego skład wchodzić będzie 67 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
  • w dwukondygnacyjnych budynkach znajdą się mieszkania o powierzchni wynoszącej od 113 do 150 m2
Ostatnio zmodyfikowano 2017-06-02 06:25:52

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Willanovia


  • zdziwiony postawą
    Gość
    2018-06-19 17:35:39
    Ta firma to porażka. Nic dziwnego że małe osiedle sprzedają latami, gdzie u innych deweloperów schodzą w kilka miesięcy. Spróbujcie dodzwonić się na telefony komórkowe podane na stronie. Nie odbierają, nie oddzwonią nawet, przecież widać chyba kto dzwoni. Inni potrafią , Ci nie. N maila, też sie nie odezwą. No to niech sobie dalej się bawią w sprzedaż, ja się wycofuję, bo dla mnie to znak, że nie warto sobie taka firma głowę zawracać. To co będzie potem, gdy kontakt będzie niezbędny?? To jakieś szemrane to wszystko, bynajmniej na takie wygląda. W sobotę wszyscy znani mi deweloperzy pracują, Ci odpoczywają. No to niech sobie odpoczywają dalej... Z cała pewnością ta firma nie jest frontem do klienta a zdecydowanie zadem.

  • d86
    Użytkownik
    2019-01-17 17:43:12
    Nikomu nie polecam współpracy z firmą Mota Engil. Na każdym etapie zakupu mieszkania w inwestycji FajnyDom w Krakowie cały czas nerwy, bardzo czesto czulismy sie wprowadzani w blad przez biuro sprzedazy. Deweloper wybudował osiedle na gruntach o nieuregulowanej własności, do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy nie znajdzie się inny właściciel gruntów i nie stracimy wpłaconych zaliczek. W biurze sprzedazy w poczatkowych etapach nic nam nie chcieli powiedziec, dowiadywalismy sie wszystkiego na wlasna reke w urzedach. Ostatecznie sprawy własności gruntów uregulowane wiele miesięcy po terminie z umowy deweloperskiej. Umowa ostateczna zawarta prawie rok po terminie z umowy deweloperskiej. Klienci tracili przyznane kredyty MDM rodzina na swoim. Dotarcie do jakiejkolwiek informacji graniczyło z cudem, często otrzymywaliśmy sprzeczne informację od różnych pracowników tego biura. Dział techniczny nie przestrzega żadnych terminów z umowy deweloperskiej, usterki zgłoszone na odbiorze technicznym nie zostały usunięte w terminie. Jesteśmy już kilka miesięcy po zakupie mieszkania a do chwili obecnej nie usuneli częsci usterek. Podwykonawcy nie chcą przyjeżdzać usuwać usterek, o usunięcie najdrobniejszej trzeba wielokrotnie się prosić. Standardowa praktyką tego dewelopera jest określanie zgłoszonych usterek jako niezasadne. Jako klienci musi tracić wiele godzin na udowadnianie deweloperowi, że celowo nie niszczymy sobie mieszkania, tylko inwestycja zawiera liczne wady ukryte. W firmie córce dewelopera powołanej na budowę osiedla kilkukrotnie zmieniło się już większość pracowników łącznie z dyrektorami. Każdej nowej osobie trzeba od nowa przedstawiać historię zgłoszeń ponieważ z nieznanych nam powodów nie mają oni dostępu do dokumentacji poprzedników. W wielu mieszkaniach nieprawidlowo dziala ogrzewanie, a u niektorych w ogole nie dziala. Mieszkancy skarza sie dodatkowo na glosna wentylacje w mieszkaniach. Jezeli nic sie nie zmieni wspolnota mieszkaniowa bedzie musiala dochodzic usuniecia usterek na terenie wspolnym na drodze sadowej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.