NTT Ltd. z siedzibą w ponad 200-metrowym wieżowcu Warsaw UNIT


2022.07.14
Autor: Iwona Maślak
Do grona najemców najbardziej zaawansowanego technologicznie i ekologicznie biurowca w Polsce dołączył jeden z liderów rynku IT na świecie.

Warsaw UNIT to ponad 200-metrowy wieżowiec przy rondzie Daszyńskiego na Woli, który oferuje 57 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia na 46. piętrach. Lista najemców w ostatnim czasie została powiększona o firmę NTT Ltd., jednego z liderów rynku IT na świecie.

Nowy najemca wieżowca Warsaw UNIT to globalny dostawca usług i infrastruktury IT, a jego rozwiązania pozwalają firmom przechodzić cyfrową transformację. Globalnie NTT obsługuje 80 proc. firm z listy Fortune Global 100 w zakresie cloud computing, data center, contact center.

Nową siedzibą organizacji został biurowiec Warsaw UNIT, w którym NTT wynajął 1 000 mkw. powierzchni biurowej do pracy na 20. piętrze wieżowca. W transakcji najemcę wspierała firma Savills.

Warsaw UNIT to obecnie jeden z z najbardziej zaawansowanych technologicznie budynków w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zlokalizowany w centrum biznesowym Warszawy. Biurowiec, który należy do firmy Ghelamco posiada liczne certyfikaty, m.in. BREEAM, w którym jako pierwszy wysokościowiec w Polsce otrzymał najwyższą możliwą ocenę Outstanding, a także Green Standard Building, WELL Health-Safety Rating, WELL v2 (precertyfikacja).

Wieżowiec posiada najwyższy w Polsce, w pełni przeszklony taras widokowy ze specjalną ruchomą platformą - Skyfall Warsaw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.