Na Woli powstanie nowa inwestycja Grupy PHN. Jest umowa z wykonawcą osiedla


2022.06.03
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Kolejowa 19 - to kolejna inwestycja mieszkaniowa Polskiego Holdingu Nieruchomości, która powstanie w Warszawie. W niedalekiej odległości od centrum miasta, w dzielnicy Wola powstanie prawie 150 mieszkań. Wyłoniony został wykonawca osiedla.

Zawarta została umowa z Unibep, w ramach której spółka została generalnym wykonawcą inwestycji - Kolejowa 19 na warszawskiej Woli. Przekazanie placu budowy ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

Najnowsza inwestycja mieszkaniowa Grupy PHN zakłada budowę czterech budynków wielorodzinnych z częścią usługową w parterze i podziemną halą garażową. Łączna powierzchnia użytkowa wyniesie 7 200 metrów kwadratowych, na której zaplanowano 148 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach dwu i trzypokojowych. Do wszystkich lokali przynależeć będą balkony, tarasy lub loggie. Budynki będą posiadać od 7 do 9 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną (141 miejsc garażowych).

Budynki inwestycji Kolejowa 19 zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach, a architektura osiedla nawiązuje do tradycji modernizmu.

Budowa osiedla potrwa do końca 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.