Miniaturka Most Krasińskiego

Most Krasińskiego
Warszawa

Mapa

Informacje

Rodzaj struktury
Budynek
Funkcja główna
infrastrukturalny
Status
planowany
Zakończenie budowy
2025

Dane techniczne

Opis

Most Krasińskiego to Planowana, warszawska budowla inżynierska przy Wybrzeże Gdyńskie, Jagiellońskiej, Krasińskiego. Konstrukcja obiektu ma się zakończyć w 2025. W odległości 471 metrów znajduje się Athina Park, 558 metrów dalej znajduje się Centrum Olimpijskie, a 813 metrów dalej znajduje się Hala magazynowa z częścią biurową Develey Polska.

Ostatnio zmodyfikowano 2018-06-25 11:52:53

Wiadomości o Most Krasińskiego

Powiązane firmy

  • Systra - Przygotowanie koncepcji programowo-przestrzennej, przeprowadzenie konsultacji społecznych, przygotowanie raportu środowiskowego, projektu budowlanego i wykonawczego wraz z materiałami przetargowymi).

Forum opinii Most Krasińskiego


  • WarszawiakJ
    Gość
    2020-08-12 01:44:36
    Most bardzo potrzebny w stolicy. Obecnie zbyt mało przepraw przez Wisłę, tworzą się korki i wzrasta zanieczyszczenie powietrza a przy większej liczbie mostów ruch się bardziej upłynni i poziom zanieczyszczeń spadnie.

  • PragnącyMostu
    Gość
    2020-08-28 10:25:30
    Czy wiadomo coś o planach budowy mostu? Czy takich planów już w ogóle nie ma? :(

  • Kitteh
    Gość
    2021-02-02 16:13:29
    Wątpię by cokolwiek z tego było, zwłaszcza, że mieszkańcy Żoliborza robią wszystko by wstrzymać inwestycję.

  • Maciek
    Gość
    2021-02-03 08:22:49
    Most pewnie będzie za jakieś 10 lat ale tylko do komunikacji zbiorowej, tramwaj, autobus, itp.

  • Sadiad
    Gość
    2021-09-26 23:14:08
    Bardzo potrzebny most. Stolica kraju a mostów naprawdę niewiele. Najwyższy czas aby rozpocząć tą inwestycję!

  • Emc
    Gość
    2021-09-26 23:17:55
    Warszawie potrzeba do upłynnienia ruchu i dalszego rozwoju komunikacji przynajmniej 2-3 mosty drogowe przez Wisłę, 1-2 kolejowe i kilka kładek pieszo- rowerowych. Wtedy zapewniony dynamiczny rozwój na kolejne długie lata. Pozdrawiam

  • Azzip
    Gość
    2023-03-06 16:25:54
    Z tego co wiem mostu w najbliższym czasie na pewnie nie będzie, bo buntują się głównie mieszkańcy Żoliborza. Jeszcze kilka lat temu zarówno na Bródnie jak i Żoliborzu zbierano podpisy przeciwko budowie mostu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.